Твій стоматолог

Твій стоматолог

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Клініка займається наданням профілактичних послуг з загальної стоматології, по протезуванню, пародонтології, терапевтичної стоматології, ендодонтії, імплантології, естетичної стоматології. Також клініка надає свої послуги дітям, а також вагітним жінкам.
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ярославська, 6на карті
Подільський м.Поштова площа м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка
вул. Артема, 32-38на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Стоматологічна клініка «Твій стоматолог» надає широкий спектр послуг з стоматології. Вперше відвідавши клініку «Твій стоматолог», ви потрапите на безкоштовну консультацію фахівця, в ході якої він проведе оцінку стану зубів, діагностує проблеми.

Всі лікарі «Твого стоматолога» в роботі використовують обладнання марки Sirona, вироблене в Німеччині. Матеріали для роботи також представлені якісними японськими, американськими, німецькими виробниками.

Послуги клініки «Твій стоматолог» мають такі напрямки:

• протезування - для відновлення пошкоджених, втрачених зубів, а також для відновлення або часткового заміщення кісток щелепи. У клініці встановлюють 3 види протезів:
    • незнімні - коронки, протези, протези на імплантатах, адгезивно-мостовидні протези;
    • знімні - повний знімний пластинчастий протез;
    • умовно-знімні - пластмасовий пластинчастий частковий протез, імедіапротез, бюгельний протез.
  • послуги дитячого стоматолога - консультація, лікування дітей, для якого використовується два види знеболювання:
    • лікар вводить анестетик «крікаін», в той час, як батько сидить в кріслі з дитиною, обхопивши його;
    • «загальний» наркоз, під час якого дитина знаходиться в медикаментозному сні;
  • стоматологічні послуги для вагітних жінок - безпечні стоматологічні послуги для жіночого здоров'я. Використовується знеболюючий препарат з низьким вмістом адреналіну (співвідношення 1: 200000) під назвою артикаїн. Під час проведення експериментальних проб цей препарат не був знайдений в грудному молоці в концентраціях, які б мали клінічне значення. Тому артикаїн використовується як засіб місцевого знеболювання у вагітних і годуючих матерів;
  • профілактика хвороб - професійна чистка зубів з використанням спеціальних паст, навчання гігієні ротової порожнини і чищенні зубів індивідуально, ремінералізація як засіб захисту від карієсу, проти виникнення гіперчутливості, для відбілювання зубів;
  • пародонтологія - лікування стоматиту, гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу;
  • терапевтична стоматологія - лікування каріозних, некаріозних уражень зубів, а також їх ускладнень - пульпіту, періодонтиту;
  • ендодонтія - лікування кореневих каналів.

Обладнання стоматологічної клініки «Твій стоматолог»:

• рентген-апарат останнього покоління;
  • стоматологічна установка;
  • лазерна установка;
  • дентальний мікроскоп;
  • відбілююча система;
  • автоклав для стерилізації інструментів.
Екатерина 06 Квітень 2018
Все нормально, давно пользуюсь услугами этой клиники, все нравится.
Виктория 21 Березень 2018
Все устраивает. Все хорошо.
Виктория 22 Грудень 2017
Самые лучшие отзывы. Спасибо.
Денис 07 Грудень 2017
В клинике все прекрасно.
Дарья 05 Грудень 2017
Чисто, очень приятные люди, современное оборудование. Всё понравилось.