Твій стоматолог на Подолі

Твій стоматолог на Подолі

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія ... ще
Клініка займається наданням профілактичних послуг з загальної стоматології, по протезуванню, пародонтології, терапевтичної стоматології, ендодонтії, імплантології, естетичної стоматології. Також клініка надає свої послуги дітям, а також вагітним жінкам.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ярославська, 6на карті
Подільський м.Поштова площа м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка

Стоматологія «Твій стоматолог» на вулиці Ярославській 6 надає послуги з стоматології, пародонтології, ендодонтії, протезування. В роботі лікарі використовують обладнання німецької марки Sirona, яка зарекомендувала себе як якісний виробник стоматологічних приладів. Матеріали для роботи також представлені якісними японськими, американськими, німецькими виробниками.
Перший консультативний прийом в клініці - безкоштовний.

У «Твого стоматолога» ви можете проконсультуватися щодо питань за такими напрямами:

• терапевтична стоматологія - лікування каріозних, некаріозних пошкоджень зуба, а також хвороб, які є їх ускладненнями - періодонтиту, пульпіту;
  • протезування - процедури з відновлення втрачених, а також пошкоджених зубів. У клініці «Твій стоматолог» ви можете встановити один з трьох видів протезів:
  • незнімний протез - коронка, адгезивно-мостовидний протез, протез на імплантатах;
    знімний - знімний пластинчастий протез;
    умовно-знімний - бюгельний, імедіапротез.
  • дитяча стоматологія - всі види послуг стоматолога;
  • стоматологія для вагітних - щадне лікування зубів, використання знеболювального, яке потім не виділяється в грудному молоці.

Обладнання стоматологічної клініки «Твій стоматолог»:

• рентген-апарат останнього покоління;
  • стоматологічна установка;
  • лазерна установка;
  • дентальний мікроскоп;
  • відбілююча система;
  • автоклав для стерилізації інструментів.
Екатерина 06 Квітень 2018
Все нормально, давно пользуюсь услугами этой клиники, все нравится.
Виктория 21 Березень 2018
Все устраивает. Все хорошо.
Виктория 22 Грудень 2017
Самые лучшие отзывы. Спасибо.
Денис 07 Грудень 2017
В клинике все прекрасно.
Дарья 05 Грудень 2017
Чисто, очень приятные люди, современное оборудование. Всё понравилось.
Філії мережі
Все клініки