Медицинский центр профессора Храпача

Медицинский центр профессора Храпача

add_box Пластична хірургія ... ще
«Медичний центр професора Храпачах» - клініка пластичної хірургії, очолювана президентом клубу пластичних хірургів, професором кафедри хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця, провідним пластичним хірургом України Василем Васильовичем Храпачах. Тут ведуть прийом фахівці з багаторічним досвідом роботи в сфері естетичної медицини, які пройшли навчання і стажування в провідних зарубіжних клініках. Разом з високою майстерністю лікарів в центрі до послуг пацієнтів - авторські методики лікування, сучасне обладнання та матеріали, що гарантують досягнення прогнозованих результатів
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Златоустівська, 34, 2 этажна карті
Шевченківський м.Університет

«Медичний центр професора Храпачах» - передові технології, найкращі результати

«Медичний центр професора Храпачах» - клініка естетичної медицини, очолювана відомим пластичним хірургом, доктором медичних наук, професором кафедри хірургії НМУ ім. О. О. Богомольця та президентом Клубу пластичних хірургів Василем Васильовичем Храпачах. За плечима володаря почесного звання провідного пластичного хірурга - 38 років загальної медичної, 32 роки - хірургічної і 25 років - практики в галузі пластичної хірургії. Засновник клініки навчався у кращих шведських та італійських фахівців і відточував майстерність до досконалості під час стажувань в провідних зарубіжних центрах пластичної хірургії.

У клініці професора Храпачах працює команда досвідчених пластичних хірургів, на озброєнні яких - передові технології лікування та високоточне обладнання, авторські методики і багаторічний досвід роботи в сфері пластичної медицини. Центр оснащений всім необхідним, щоб гарантувати досягнення прогнозованих результатів і втілювати бажання пацієнтів в реальність.

Послуги в клініці професора Храпачах

Пластика обличчя і шиї

• корекція рубців
  • Пластика верхніх і нижніх повік
  • Підтяжка обличчя і шиї

• Корекція форми плечей
  • Підтяжка, зменшення грудей
  • Збільшення грудей жиром, имплантами
  • гінекомастія
  • Профілактичне видалення тканин грудних залоз
  • Відновлення грудей після видалення

Пластика сідниць

• Збільшення, корекція форми сідниць власним жиром або имплантами

Пластика живота

• Абдомінопластика (пластика живота)
  • Ліпосакція живота
  • Корекція живота після пологів через пупок

Пластика ніг

• Видалення жиру з стегон і колін
  • Видалення поліакріламідного гелю (ПААГ)
  • Зміна форми гомілки імплантами

Інтимна пластика

• Зменшення, збільшення статевих губ
  • Пластика піхви
  • Відновлення невинності
  • Хірургія транссексуалів
  • Ендопротезування яєчка

Якщо в цьому виникає необхідність, для точної оцінки стану пацієнта і досягнення кращих результатів пластичні хірурги центру звертаються за допомогою до вузькоспеціалізованих фахівців - гінекологів, офтальмологів, травматологів, ЛОРів, мамологів.

Валентина 23 Січень 2024
Персонал клініки весь колектив дуже приємний. Клініка дуже сподобалася
Ольга 11 Квітень 2018
Все отлично, комфортно, уважительный администратор Марина.
Надежда 22 Лютий 2018
Мне понравилась работа рецепции.
Наталия 07 Листопад 2017
Клиника пока без особых условий, так как они только недавно переехали в новое здание. Холодно пока, нет вывески, плохо искать. Но я думаю, когда доделают ремонт в самом здании, то будет все нормально.