Медичний центр «Мольфа»

Медичний центр
Масаж, Психотерапія, УЗ-діагностика, Урологія

Центр «Мольфа» - це синергія сучасної медицини, психології та методів особистісного розвитку людини. Для персоналу клініки здоров'я пацієнтів - найвища цінність. З цієї причини кожен фахівець установи приділяє величезну увагу питанням гігієни і безпеки клієнтів. Центр обладнаний таким чином, щоб відвідувач відчував себе комфортно і невимушено ще

• Нд: вихідний

ул. Бульварно-Кудрявская (Воровского), 34 Г. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна, м.Університет, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Персонал центру «Мольфа» регулярно поглиблює свої знання, відвідуючи навчальні лекції, семінари та майстер-класи. Всі накопичені знання він з радістю використовує для вирішення всіх питань, які турбують клієнта. В установі створені всі умови для відчуття комфорту, поваги і турботи висококваліфікованих фахівців.

Послуги, які надаються в центрі «Мольфа»:

• надання консультацій лікарів;
  • проходження ультразвукових досліджень на сучасному ультразвуковому апараті Siemens (УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок, сечового міхура, простати, органів мошонки, органів малого таза (гінекологія), молочних залоз);
  • проходження всього спектра лабораторних досліджень.

Фахівці центру «Мольфа» можуть розробити для своїх клієнтів індивідуальну програму антистаріння. Для більш успішних результатів роботи, кожному пацієнтові приділяється стільки часу і уваги, скільки необхідно для реалізації побажань і обумовлених планів.

Для діагностичних цілей в центрі встановлений УЗД-апарат Siemens ACUSON X300 Premium EDITION, за допомогою якого можна провести ультразвукове обстеження органів і систем пацієнтів точно і з найбільш правильними результатами.

Все було комфортно, всі були приємні, в масках.

Тимофей, 26.06.2020

Приехал на осмотр. УЗИ. УЗИ апарат был сломан. Никто не позвонил и не предупредил. Впустую потратил время

Владислав, 01.06.2020

Не распечатали заключение УЗИ, просто сделали выписку на листке.

Илья, 15.01.2020

Очень удобный кабинет, крутой интерьер в клинике у врача. В самой клинике узкий коридорчик.

Денис, 28.11.2019

Клиника тоже весьма хороша и положение радует.Только найти нужно. Все отлично.

Никита, 17.10.2019
Дивитися всі відгуки