Наркологічний центр AVA CLINIC

Наркологічний центр AVA CLINIC

add_box Наркологія Психіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Надаємо екстрену допомогу в м.Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагаємо людям які потрапили у складну життєву ситуацію, позбутися від спектру залежностей супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак/
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Будіндустрії, 5Ана карті
Голосіївський м.Видубичі

Наш наркологічний центр пропонує комплексне лікування алкоголізму та наркоманії. У нас у штаті працюють лікарі психіатри-наркологи, а також психологи та психотерапевти. Усі вони мають великий досвід роботи із залежними людьми. Тому чудово розуміють, що кожна ситуація потребує індивідуального підходу. Вони проводять із хворими особисту та групову терапію, використовують сучасні методики, щоб знайти причину, зрозуміти, з чого все почалося, та викорінити проблему раз і назавжди.

Також клініка лікування наркоманії пропонує допомогу нарколога. Призначенням лікувальних програм займається сам головний лікар Асан Кадиров. Він є лікарем-наркологом вищої категорії з досвідом та власними розробками в галузі лікування залежностей. Тому потрапивши в центр, пацієнт може бути впевнений у тому, що йому призначать те медикаментозне лікування, яке точно не нашкодить, допоможе швидше вивести з організму токсини та налагодити роботу органів, які постраждали від алкоголю чи наркотиків.

Тетяна 18 Червень 2024
В клініці було комфортно, зауважень до персоналу не було
Евгений 09 Червень 2017
Раньше приняли.
Лариса 03 Березень 2017
Очень комфортно, очень быстро приняли. Тем более, что приняли раньше. Я приехала на час раньше, и меня приняли.