Медичний центр I.D.Clinic

Медичний центр I.D.Clinic

add_box Андрологія Генетика Гінекологія Дерматологія Косметологія Масаж ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
I.D.Clinic - багатопрофільний медичний центр – загальної, репродуктивної та естетичної медицини. Медичний центр включає 2 сучасних медичних центри, орієнтованих на надання допомоги у сферах репродуктології, гінекології, акушерства та ін.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т. Валерія Лобановського, 4Бна карті
Солом'янський м.Деміївська м.Шулявська м.Вокзальна

I.D.Clinic - багатопрофільний медичний центр – загальної, репродуктивної та естетичної медицини.

Медичний центр включає 2 сучасних медичних центри, орієнтованих на надання допомоги у сферах репродуктології, гінекології та акушерства.

ID Clinic - це команда професіоналів, головною метою яких є турбота про здоров'я і красу людини. Робота клініки будується на наступних фундаментальних принципах:

• тільки висококваліфіковані фахівці, лікування згідно міжнародних протоколів
  • застосування сучасного обладнання, призначення перевірених медичних препаратів
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта

ID CLINIC надає весь спектр сучасних репродуктивних технологій, включаючи генетичні тести, програми донації ооцитів та сурогатного материнства, виконуються оперативні втручання у гінекології (гістеро- та лапароскопія), крім того кваліфіковані фахівці займаються плануванням та веденням вагітності у пар, включаючи випадки з підвищеними ризиками, а також консервативним лікуванням гінекологічних та урологічних патологій.

Основні направлення роботи в клініці:

• Репродуктологія
  • Гінекологія
  • Урологія
  • Хірургія
  • Фізіотерапія
  • Косметологія
  • УЗ- діагностика

Медичний центр працює по таких направленнях:

• гінекологія
  • косметологія
  • естетика тіла
  • лабораторні аналізи
  • денний стаціонар

Також одним із основних направлень роботи клініки є естетична корекція обличчя і тіла. Кращі фахівці в області медицини здійснюють понад 150 різних процедур по догляду, лікуванню і відновленню вашої краси та здоров`я.

Задля досягнення найвищих результатів і повноцінної гармонії в роботі організму, в клініці існує комплексний підхід до кожного відвідувача - спільно з косметологами і дерматологами в I.D.Clinic працюють судинний хірург, гінеколог, фізіотерапевт.

Колектив ID CLINIC - це команда професіоналів, головною метою яких є турбота про здоров'я і красу людини.

Обладнання клініки:

• Центрафуга RegenLab
  • BTL Exilite, BTL4000, BTL Exilis Elite
  • Лампа Раст MED
Ліза 27 Березень 2024
Дуже сподобалася ця клініка.
Іванна 14 Лютий 2024
Сподобалося у клініці. Все пройшло добре.
Тетяна 24 Січень 2024
Клініка сподобалась.
Маргарита 24 Січень 2024
Все чудово пройшло.
Уляна 01 Листопад 2023
Все добре, але адміністратор плутала інформацію.