Клініка Доктора Сичова

Клініка Доктора Сичова

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У клініці доктора Сичова був зібраний колектив з висококваліфікованих лікарів різних областей, що дозволяє кожному пацієнтові отримати ефективну та швидку медичну допомогу. Співробітники з багаторічним досвідом дозволяють вирішувати проблеми зі здоров'ям без ускладнень і можливих наслідків
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 16:00
вул. Маршала Тимошенко, 29на карті
Оболонський м.Мінська

Кожен клієнт, який входить у стіни кабінетів, є для лікарів не просто пацієнтом, а людиною, яка потребує підтримки і співчуття, тому саме професіоналізм і доброзичливість були головними якостями при підборі персоналу клініки.

Напрями, за якими у клініці доктора Сичова надають послуги:

• Ультразвукова діагностика - проводиться обстеження м'яких тканин, щитовидної залози, черевної порожнини (жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечоводи, наднирники, печінка).
  • Гастроентерологія - консультативний прийом гастроентеролога, проведення відеогастроскопії, ендоскопічної біопсії з гістологією, видалення новоутворення шлунка через інструментальний канал відеогастроскопа.
  • Дитяча та доросла хірургія - видалення підошовних папілом радіохвильовим методом, хірургічне лікування загнивших атером (ліпоми), оперативне лікування врослого нігтя, видалення кліща, корекція короткої вуздечки язика у немовлят.
  • Отоларингологія - консультативний прийом отоларинголога, видалення сірчаної пробки, промивання порожнини носа по Проетцу, радіохвильова корекція судин при рецидивуючих носових кровотечах, хірургічна обробка ран ЛОР органів.
  • Гінекологія - консультативний прийом, радіохвильове лікування, гістологічні дослідження, гормональні дослідження, УЗД діагностика, ведення вагітності, пренатальна діагностика, контрацепція, переривання вагітності.
  • Дерматологія - консультативний прийом дерматоонколога, видалення родимок, бородавок радіохвильовим методом, лікування шкірних захворювань, алергічних проявів.
  • Доросла та дитяча урологія - консультативний прийом дорослого і дитячого уролога, розсічення синехій крайньої плоті, масаж простати.
  • Ін'єкційна косметологія - ботулінотерапія мімічних зморшок, ліфтинг Нефертіті, біоревіталізація, контурна пластика.
  • Косметологія по догляду - ультразвукова, комбінована, механічне очищення обличчя, пластичне, лікування і профілактика шкіри з проявом купероза, догляд за пігментованою шкірою, пілінги.

Співробітники клініки піклуються про те, щоб вся отримана інформація про пацієнтів зберігалася у повній конфіденційності, і намагаються підтримувати з ними найбільш довірливі стосунки протягом усього періоду лікування. Високоосвічені небайдужі фахівці установи постійно шукають і застосовують сучасні підходи до лікування, в основному орієнтуючись на головні досягнення у медичній практиці розвинених країн світу.

Лариса 28 Березень 2024
Дуже сподобалась клініка, все пройшло чудово.Все дуже добре було.
Катерина 19 Березень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. Все добре було.
Денис 15 Лютий 2024
Сідолака Інна Олександрівна - гарний лікар, прийом сподобався
Наталія 20 Січень 2024
Все добре. Все сподобалось.
Олег 14 Грудень 2023
Був на прийомі у лікаря та на діагностиці, все влаштувало, дякую за сервіс!