Французький стоматологічний центр

Французький стоматологічний центр

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Французький стоматологічний центр – це стоматологічна клініка для всієї сім'ї з більш ніж 20-річною історією, це висока французька якість за українську ціну. В центрі ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час в комфортній сімейній обстановці отримати абсолютно всі види стоматологічної допомоги: лікування дорослих і дітей, хірургія, імплантологія, ортопедична стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Французький стоматологічний центр працює з усіма найбільшими українськими і зарубіжними страховими компаніями. Для кожного пацієнта використовуються індивідуальний набір інструментів, які проходять повний цикл стерилізації на сучасному обладнанні, тому в центрі гарантується 100% захист від будь-яких інфекцій і захворювань. Ваша безпека для центру на першому місці. Команда Французького стоматологічного центру буде рада допомогти вам і зберегти вашу посмішку!
access_time_filled вт - чт : 10:00 - 16:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
бульвар Вацлава Гавела, 4на карті
Солом'янський м.Берестейська м.Шулявська

Французький стоматологічний центр – це клініка, яка вже 23 роки надає своїм пацієнтам стоматологічну допомогу світового класу. За цей час Центр завоював довіру понад 20 000 пацієнтів, багато з яких залишаються всі ці роки. Клініка прагне досягти найвищого рівня раннього виявлення та профілактики стоматологічних захворювань та лікування.

Переваги Центру:

• Всі стоматологічні спеціальності в одному місці. За одне просте відвідування клініки пацієнти можуть не тільки зробити рентген або панорамний знімок і почистити зуби, але і проконсультуватися з стоматологом-ортопедом, хірургом-стоматологом, імплантологом, пародонтологом і ендодонтистом.
  • Французький стоматологічний центр – це клініка для всієї родини. Замість того, щоб шукати одного стоматолога для педіатричної допомоги, одного для ортодонтії та т. д., сім'я отримує практично всі стоматологічні процедури в одному місці.
  • Європейська якість за українською ціною.
  • Гарантія якості послуг. Це забезпечується використанням сучасного обладнання, якісних матеріалів і висококваліфікованою командою лікарів.
  • Комфортна, доброзичлива атмосфера, візит до стоматолога із задоволенням і без болю.

Обладнання клініки

6 стоматологічних установок: 3 рентгена: панорамний рентген: дентальний мікроскоп і ін.

Ірина 18 Липень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена.
Виолетта 05 Жовтень 2021
Я осталась недовольна работой администратора - когда я подходила к клинике, не могла сразу найти, где вход, связалась с администратором клиники с просьбой подсказать куда входить, она меня по телефону провела, в итоге минуты на три я опоздала. Администратор вместо того, чтобы пригласить меня в кабинет, сказала, обождать на скамье под кабинетом минут 10, так как я якобы сильно опоздала на приём и на моё время взяли другого. Я подождала 10 минут, меня ни кто в кабинет не приглашает. Снова спрашиваю администратора, когда я могу идти на приём, и снова слышу подождать 10 мин. В итоге прождала почти пол часа, когда вышла медсестра позвать меня в кабинет.  Я  поинтересовалась, почему меня не подождали на приём всего пару минут, ведь все то время, на которое я опоздала, была на связи с администратором, на что в ответ я услышала, что задержка случилась не из-за того, что взяли другого, а потому, что доктор задержался на операции с предыдущим пациентом. Вся эта ситуация была очень неприятной. Если бы меня сразу предупредили, о причине по которой мне пришлось ждать, я бы чувствовала себя намного лучше. Да и цены у них очень завышены! Я сравнила цены в этой клинике, с ценой, что заплатил мой муж в другой клинике, и я была неприятно удивлена разницей. Больше никогда не пойду в эту клинику.