Dental Care стоматологічна клініка

Dental Care стоматологічна клініка

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
В клініці Dental Care працюють досвідчені та професійні спеціалісти. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечує прийняття винятково правильних рішень. Тут надаються всі види стоматологічних послуг: брекет-системи, імплантація, протезування, вініри, реставрації, безметалеві конструкції та ін. Принцип роботи базується на гармонії у естетиці і здоров`ї зубів та ясен. Всі методи лікування опираються на всесвітню доказову медицину, що дає можливість довговічності наших віддалених результатів. В клініці Dental Care зможуть подарувати вам невідємну частину щастя- здоров`я ротової порожнини!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Вул. Жовківська 14на карті
Шевченківський

Послуги в стоматологічній клініці Dental Care:

• Профілактика та терапія

Запобігти захворюванню значно легше та дешевше Як його лікувати.

Для профілактики використовуються виключно найкращі пломбувальні матеріали топових брендів. ( GC, kuraray, ivoclar vivadent...) Лікування карієсу «без свердління» та без пломбування за допомогою системи dmg “ Icon”. Також художня реставрація зубів за допомогою фарб, люміністенторів та інших геніальних винаходів)

• Дитяча стоматологія

Дружній Заклад до дітей. 1-й візит Це завжди ігри знайомство та пустощі. Завжди рання профілактика і звичайно пломбування. Дитяча ендодонтія, та дитяче протезування.

• Пародонтологія

До 80% дорослого населення має захворювання тканин пародонту, яке з часом призводить до втрати зубів. Індивідуальний вибір засобів гігієни, навчання « правильного» чищення зубів -це перші кроки у ведені нашого пацієнта. Всі етапи лікування: консервативне, медикаментозне, хірургічне( при потребі) та підтримуюча терапія.

• Відбілювання зубів

Офісне відбілювання проводиться за допомогою активації світлом гелю для відбілювання. Проводиться двома системами на вибір пацієнта BEYOND BOOST 5, і MAGIC SMILE . Жодна з систем не викликає гіперчутливості зубів та не шкодить твердим тканинам - емалі та дентину. Для домашнього відбілювання ми виготовляємо капи , які наповнюються гелем і пацієнт вже в домашніх умовах проводить процедуру в кілька етапів.

• Ортопедія

Клініка співпрацює з найкращими зуби технічними лабораторіями.безметалеві конструкції, Металокераміка, Вінніри( тонкі керамічні накладки на передню поверхню зубів) люмініри, Керамічні вкладки, накладки,  знімні конструкції , знімні  та незнімні конструкції з фіксацією на імплантати.

• М’яко-тканинна мікрохірургія

На сьогоднішній день доказано, щро длчя досягнення естетичних результатів необхідно проводити різні втручання, спрямовані на моделювання мяких тканин (так звана «рожева естетика») Пластика м’яких тканин навколо зубів чи зубних імплантатів. Лікування рецесії ясен.

• Імплантація та хірургія

Швейцарські Nobel Biocare та  ізраїльські Alfa bio - системи Зубних імплантатів на Ваш вибір. Ми пропонуємо цирконієві, білі імплантати для відмінної естетики.

• Ортодонтія

Пластинки, брекети, трейнери, ретейнери, зубні капи, система “invisioline”- це непомітне вирівнювання зубів набором кап.

Устаткування клініки:

• Дентальний рентген-апарат СSN-Industrie, Italy;
  • ультразвуковий п`єзо-скейлер satelec, France;
  • автоклав FARO, Italy;
  • ендомотор VDW.
Віталій 13 Січень 2022
Клиника понравилась, записался на повторный приём. Рекомендую.
Роман 20 Травень 2020
Треба було чекати за дверима.