Дана

Відгуки про клініку Дана

Стоматологична клініка
Аптека в клініці Паркінг Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка «Дана» є місцем, де сучасні стоматологічні технології і висококваліфіковані стоматологи старанно працюють над тим, щоб додати вашій посмішці ідеальні риси, сяйво і блиск здорових зубів. Пріоритетом фахівців стоматології «Дана» є індивідуальний підхід до пацієнта, абсолютна стерильність, висока якість виконаної роботи.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Депутатська, 23 ана карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин
Схожі клініки поблизу в місті Києві:
Родинна Стоматологія
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
бул. Академіка Вернадського, 4
PRO HEALTH clinic
add_box Неврологія Оториноларингологія Ревматологія Стоматологія Флебологія Хірургія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Перемоги, 119/121
Лікар Зуб
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Чистяковського, 2а
Шевченківський
Центр естетичної стоматології «Дент»
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Котельникова, 1
Астра Дент на Борщагівці
add_box Ортопедія Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Якуба Коласа, 17
Святошинський
Клініка інноваційної сімейної стоматології (КІСС)
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Соборна, 10А
Без району
Стоматологічний центр мережі клінік Viva на Нивках
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Огіркова, 69 / вул. Івана Виговського, 3
«ЕСТЕТ-КЛАС» стоматологія
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
вул. Ю.Глушка, 9А
Пломбір (PlombirDental), стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Богдана Гаврилишина 13/1
МЦ Філософія Здоров’я
add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Загорівська, 1Г
Шевченківський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Татьяна 20 Березень 2018
Почему-то у меня не сразу хотели принимать карточку, предложили расплатиться наличкой, которой у меня не было.
Александр 14 Вересень 2017
Супер, на высшем уровне.
Ярослав 05 Травень 2017
Всё прошло достаточно комфортно, при диагностике врач ответила на все мои вопросы и показала в зеркало места проблем, дала рекомендации по способам устранения. Пломбирование нареканий не вызвало. Общее впечатление хорошее.
Лилия 18 Листопад 2014
Уютная, чистая клиника. Прекрасный персонал.