Центр естетичної стоматології «Дент»

Центр естетичної стоматології «Дент»

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка «Дент» — це не тільки якість, комфорт і професіоналізм, але ще і турбота! Тут ви зможете скористатися такими послугами як імплантація, чистка зубів, вирівнювання, протезування та багато іншого
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Котельникова, 1на карті
Святошинський м.Святошин

Фахівці стоматологічної клініки «Дент» гарантують безболісне, комфортне лікування. Центр прагне до європейського рівня.

Стоматологічна клініка «Дент» — це:

• усі види протезування;
  • імплантологія;
  • ортодонтія;
  • хірургія;
  • рентген діагностика (радіовізіограф, ортопантомограма).

Лікар-ортодонт, який працює у клініці, додасть естетиці вашим зубам і допоможе знайти голлівудську усмішку, а разом з нею і впевненість у собі.

Лікар-стоматолог найкращим чином позбавить Вас від будь-яких захворювань зубів.

Стоматолог-хірург якісно виконує імплантацію зубів будь-якої складності, пластичні і відновні щелепні операції, часткове і повне видалення зубів, підправить дефекти вуздечки язика і верхньої губи та багато іншого.

Валентин 10 Січень 2019
Очень хороший врач, нам всё очень понравилось, что первому, что второму ребенку. Доктор очень компетентный и имеет подход к деткам. Мы остались очень довольны приемом.
Ярослава 25 Грудень 2018
Всё понравилось. Особенно хороший, отзывчивый, добрый и приятный персонал. Нашли подход к моему ребёнку, она даже сама в кресло села, чего с ней никогда не было.
Анастасия 18 Липень 2018
Ждали 20 минут, а в остальном все комфортно.
Сергей 16 Грудень 2017
Все було чудово. Комфортно.
Оксана 20 Березень 2017
Очень хорошая девочка на рецепции, всё на высшем уровне. Супер.