Австралійський ортодонтичний центр

Австралійський ортодонтичний центр

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Австралійський ортодонтичний центр – це європейська стоматологія для всієї родини. Пріоритетний напрямок роботи клініки – вирівнювання зубів у дітей без брекетів, профілактика виникнення захворювань щелепно-лицьового апарату у найменших пацієнтів. Також, стоматологія надає весь комплекс лікувальних процедур пацієнтам всіх вікових груп, проводить навчання логопедів за програмою міогімнастики.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Волоська, 50/38на карті
Подільський м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка

Австралійський ортодонтичний центр є унікальною стоматологічною клінікою, так як саме з нею співпрацює і ділиться своїм багаторічним досвідом австралійський професор Лондонського Королівського Університету, доктор-ортодонт Джон Флаттер. Професор навчає персонал і спостерігає кожен конкретний клінічний випадок особисто. Він впроваджує інноваційні методики, які відрізняються від загальноприйнятих і повністю змінюють уявлення про ортодонтичне лікування. Наприклад, технологія ранньої корекції міофункціональних порушень у дітей, яка безпосередньо впливає на формування артикуляційної бази, отримала світове визнання, а тепер вона існує і в Україні, в Австралійському ортодонтичному центрі.

Фахівці-стоматологи клініки і молодший медичний персонал – це єдина команда, яка готова зробити все для комфорту і якісного лікування пацієнтів!

Послуги, що надаються в Австралійському ортодонтичному центрі:

• комплексна терапевтична стоматологія;
  • лікування тканин пародонту;
  • оперативна стоматологія;
  • всі види протезування;
  • весь перелік процедур з ортопедичної стоматології;
  • естетичні реставрації;
  • імплантологія;
  • дитяча стоматологія;
  • лікування хвороб зубів і порожнини рота у вагітних пацієнток.

Переваги Австралійського ортодонтического центру:

• власна зуботехнічна лабораторія, де виготовляються конструкції будь-якого ступеня складності;
  • європейська діагностика;
  • комплексне лікування з використанням новітніх матеріалів;
  • наявність знижок для всієї родини і пакетних пропозицій;
  • доступні ціни;
  • висококласний сервіс;
  • гарантована ефективність лікування.

Обладнання, що використовується в Австралійському ортодонтическом центрі:

• стоматологічний модуль;
  • стоматологічні меблі останнього покоління;
  • діагностичне обладнання;
  • радіовізіограф;
  • автоклав.
Анастасія 11 Квітень 2018
Персонал дуже добре працював, але були деякі технічні проблеми.
София 21 Вересень 2017
Врач был очень квалифицированным, осталась очень довольна.
Андрей 08 Вересень 2017
Все прекрасно, я продолжаю пользоваться услугами.
Марина 06 Червень 2017
Не понравилось то, что предоставляют бумажку, на которой написано, что они не несут ответственности за то, что могут повредить зубы, может не тот результат получиться.
Олег 09 Березень 2017
Все вежливо и комфортно, детский кабинет. Молодые специалисты. Детская пломба по скидке вышла порядка 700 грн.