Гінекологічна клініка «ЛЕДА»

Гінекологічна клініка «ЛЕДА»

Клініка
add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Дерматологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
Спеціалізована клініка, що надає послуги у сфері акушерства і гінекології, дерматології, ендокринології. Тут можете пройти повне лабораторне обстеження та УЗД-діагностику. Проводиться лікування і обстеження у повному обсязі
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Гарматна, 38-А, оф. 621на карті
Солом'янський м.Шулявська

Гінекологічна клініка «ЛЕДА» надає повний комплекс послуг з лікування і обстеження гінекологічних захворювань.  УЗД-діагностики.  Також, у клініці ви можете отримати кваліфіковану консультацію ендокринолога, дерматовенеролога, трихолога, терапевта, косметолога, гінеколога-хірурга.

У клініці «Леда» надають послуги у таких напрямках:

• Огляд і консультації
  • Призначення лікування
  • Дерматоскопія
  • Видалення новоутворень на шкірі
  • Видалення новоутворень на параорбітальій та генітальній зонах
  • Пластика вагінальної сфери (лабіопластика, перінеопластика, кольпорафія, дефлорація, контурна пластика, філери)
  • Лабораторна діагностика
  • Ведення хворих ендокринологічного профілю
  • Видача довідок: терапевта, дерматолога, ендокринолога
  • Комплексне обстеження і лікування у дерматовенеролога, дерматолога
  • Лікування захворювань шкіри: акне, пігментація, висипання, алергії, дерматити та
  • інше.
  • Обстеження на ВІЛ, СИФІЛІС, ГЕПАТИТ
  • Комплексне обстеження і лікування у ендокринолога
  • Комплексне обстеження і лікування у терапевта
  • Вимірювання артеріального тиску
  • Видалення папілом, кондилом, родимок, бородавок методом ДЕК, КРІО.
  • Кріомасаж обличчя, волосся
  • Консультація, обстеження і лікування у трихолога
  • Трихоскопія

На ринку медицини клініка працює понад 14 років, за цей час показавши високу компетенцію і якісний підхід індивідуально до кожного пацієнта.

Високоспеціалізовані спеціалісти лікують людину у комплексі, звертаючи уваги на весь організм в цілому, а не тільки на наш вузький профіль. Крім того, у клініці надають послуги за дерматовенерологічним профілем. Зокрема, проводяться такі процедури: видалення кондилом, бородавок, папілом, шкірного молюска, демодекс. Використовуються методи кріодеструкції, дерматоскопії, електроексцизії (ДЕК), мезотерапії, плазмоліфтінга, дарсонвалізації, проводиться комплексне лікування шкірних захворювань.

Добродушна атмосфера, якісні медичні послуги і привабливі ціни - все це про клініку «ЛЄДА».

Анастасия 22 Січень 2020
Когда пришла на приём, на регистратуре никого не было. Пришлось ещё 15 минут ждать. В клинике старое оборудование.
Ксения 19 Листопад 2019
Клиника уютная, доктор компетентный. Очень удобное расположение от общественного транспорта. Мне все понравилось.
Зореслава 25 Липень 2018
Очень хорошее обслуживание, все отлично.
Елена 17 Липень 2018
Все хорошо, следуем рекомендациям доктора. Очень хороший, профессиональный доктор. Спасибо.
Татьяна 17 Травень 2018
Понравился Храпко Юрий Дмитриевич, внимательный доктор, хорошо относиться к пациентам, все понятно и доступно объясняет.