Харків
Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

Відгуки про клініку Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Офтальмологія Проктологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») клієнти можуть отримати найповніший спектр діагностичних і лікувальних послуг. Тут використовується першокласне медичне обладнання для своєчасної діагностики різних захворювань. Звернувшись в офтальмологічне відділення Центра сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»), пацієнти зможуть позбутися від таких проблем, як: астигматизм, короткозорість/далекозорість, інфекційні хвороби очей, катаракта, патології сітківки, глаукома. Також в центрі підбирають окуляри і лінзи, в тому числі і спеціальні нічні лінзи. Ніяких зайвих аналізів - тільки необхідні індивідуально підібрані дослідження! У клініці надають послуги висококваліфіковані лікарі, які відмінно знають свою роботу і регулярно підвищують рівень своїх знань під керівництвом світових професіоналів. У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») реалізовані як кращі практичні напрацювання зарубіжних офтальмологів, так і власні запатентовані технології
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Маяковського, 24на карті
Київський м.Пушкінська м.Університет
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
192 відгуки
Олена 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже добре.
Марина 01 Квітень 2024
В клинике давно наблюдаюсь, хорошая клиника
Ольга 01 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці. Клініка супер,  все було чудово.Дякую.
Андрій 22 Березень 2024
Клініка затишна, приємний персонал на ресепшен, візитом в клініку задоволені
Ростислав 20 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре. Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже добре відносяться до пацієнтів, у самій клініці  добре, комфортно, зручно, легко та дуже спокійно було перебувати.
Іліна 18 Березень 2024
В клинике девочки администраторы очень приятные, спокойно все рассказали, претензий нет к персоналу
Олена 18 Березень 2024
Клиника хороша, в дальнейшем буду в клинику обращаться еще, замечаний не было
Андрій 15 Березень 2024
Клініка сподобалася, було все чудово.
Уляна 13 Березень 2024
Клініка сподобалася. Все було чудово.
Юлія 13 Березень 2024
Клініка сподобалася. Все було добре.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right