Харків
Моя Планета, центр нестандартної психології

Моя Планета, центр нестандартної психології

add_box Логопедія Психологія Психотерапія ... ще
У центрі «Моя Планета» досвідчені педагоги, психологи, логопеди працюють з дітьми з особливостями розвитку, у яких діагностовано дитячий церебральний параліч, синдроми Ретта, Аспергера, Вільямса, Дауна. У центрі проводять заняття з краніосакральної терапії, сенсорної інтеграції, логопедії, боді-терапії, креативної творчості.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Кооперативна, 22на карті
Основ’янський

Спеціалізується центр «Моя Планета» на наданні психологічної допомоги діткам, які мають особливості розвитку. Фахівці центру нестандартної психології працюють з дітьми, у яких діагностовано:

• синдром Дауна;
  • синдром Аспергера;
  • РАС;
  • дитячий церебральний параліч;
  • СДУГ.

Напрями роботи центру «Моя Планета»

У центрі «Моя Планета» фахівці надають послуги з:

• масажу;
  • ритміці – занять, на яких дитина навчиться:
    • виконувати прості танцювальні рухи, чимполіпшить свою координацію;
    • виражати емоції, а також контролювати свій душевний стан;
    • сприймати музичні твори;
  • логопедії – в центрі працюють досвідчені логопеди, які лікують:
    • дислалію;
    • недорозвинення мови;
    • заїкання;
    • дисграфію;
    • затримку мовного розвитку;
    • дислексію;
    • афазію;
    • фонетико-фонематичні недорозвинення мови і ін.
  • дефектології – фахівці «Моєї Планети» розвивають у дітей мислення, пам'ять, моторні функції, уяву, мовні навички;
  • боді-терапії – в центрі проходять групові фізичні заняття для діток з їх мамами;
  • занять в групах – діти спільно навчаються різним іграм, спілкуванню. В ході навчання фахівці центру корегують поведінкові особливості дітей, допомагають їм соціалізуватися;
  • розвивальному навчанню – дані заняття спрямовані на підвищення пізнавальної активності дітей. Педагоги центру розвивають основні види уваги та пам'яті, уяву. Також вони допомагають малюкам удосконалювати рухові функції (графомоторних навички, загальну/дрібну моторику);
  • сенсорної інтеграції – терапія, спрямована на стимуляцію сенсорних систем малюка. Завдання сенсорної інтеграції – навчання дитини спонтанно формувати адаптивні відповіді, які б інтегрували різні види відчуттів;
  • краніосакральної терапії – методика тактильного впливу на певні точки на тілі малюка. Застосовується дана терапія для реабілітації дітей після травм черепа при пологах, а також при затримці розвитку;
  • креативної творчості – заняття з ліплення, малювання, танців, твору казок.

Також в центрі «Моя Планета» проводиться психотерапія і для дорослих:

• індивідуальне психологічне консультування;
  • проведення тренінгів та майстер-класів.
Евгений 01 Серпень 2016
Все было четко, комфортно, не смущала новая обстановка.