Харків
Дом Оптики Харків

Дом Оптики Харків

Офтальмологічна клініка
add_box Офтальмологія ... ще
Мережа салонів «Дом Оптики» в Харкові пропонує свої пацієнтам сонцезахисні окуляри, оправи, контактні лінзи, аксесуари. Лікарі-офтальмологи ведуть прийом як дорослих, так і дітей. Працюють кабінети апаратного лікування зору з високоякісним обладнанням
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : 10:00 - 17:00
вул. Пушкінська, 42на карті
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Незалежності, 17на карті
Шевченківський м.Університет м.Держпром
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Дом Оптики» — це мережа салонів, що пропонує широкий спектр послуг, від вирішення проблем до корекції зору, а також модні рішення в області захисту від сонця, які закінчуються надійним гарантійним обслуговуванням. Це підбір і продаж оптичних лінз, а також виробництво окулярів будь-якої складності з використанням лінз відомих компаній, в тому числі Carl Zeiss Vision, Essilor International, Hoya Corporation, Seiko Optical Products.

У салонах є спеціально обладнані майстерні, що дозволяють швидко вставити лінзи, відремонтувати окуляри і виконати сервісне обслуговування після покупки.

«Дом Оптики» — експерт в області оптики. Лікарі-офтальмологи і оптометристи високого професійного рівня регулярно відвідують профільні семінари, що проводяться провідними фахівцями оптичних марок, а це значить, що вони готові надати клієнтам кращі варіанти лінз і окулярів відповідно до їх індивідуальних потреб.

Обладнання «Дому Оптики»:

• Пупіллометр
  • Діоптриметри
  • Пробний набір лінз
  • «Реамед-А»
  • «АМО-АТОС» з приставкою «Амбла» і «Оголовье»
  • «Каскад»
  • «Рубін»
  • Комп'ютерні програми ( «Хрестики», «Павук», «Релакс», «Чайка», «Квітка», «Контур»)
  • «Візотронік»
Вікторія 20 Липень 2023
Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.