Харків
Центр здоров'я лікаря Артемчука

Відгуки про клініку Центр здоров'я лікаря Артемчука

Клініка
add_box Андрологія Гінекологія Косметологія Мануальна терапія Наркологія Педіатрія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У клініці сімейної медицини «Центр здоров'я доктора Артемчука» надається професійна допомога за напрямками: психотерапія (лікування стресу, депресій, неврозів), наркологія (лікування залежностей), психологія, терапія (АТ, ЕКГ, огляд), стоматологія (весь спектр послуг), мала і дитяча хірургія, лікарська косметологія (уколи краси, мезотерапія, контурна пластика), сексологія (відновлення лібідо), андрологія (лікування сечостатевих інфекцій, простатиту), мануальна терапія (масаж, профілактор Євмінова), лабораторна діагностика (аналіз крові).
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled пт : :0 - 16:00 access_time_filled сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Державінська, 38 на карті
Холодногірський м.Метробудівників
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
38 відгуків
Ілля 08 Березень 2024
Все добре пройшло, всім повністю задоволений залишився.
Ярослав 21 Лютий 2024
Гарана клініка. Було зручно та комфортно.
Анонімно 12 Грудень 2023
Все сподобалось у клініці.
Богдан 13 Листопад 2023
У клініці все сподобалось. Дякую.
Владимир 11 Червень 2020
Все на высшем уровне.
Жанна 30 Січень 2020
Все вежливые, все отлично.
Виктор 09 Вересень 2019
В клинике, все хорошо! Припарковаться есть где, даже напротив входа, непосредственно. Подъехать, достаточно удобно. Персонал приветливый. Внутри все чисто и аккуратно. Бесплатные бахилы, конечно же! Да и ждать, пока не приходилось. Пришел по записи, меня уже ждал доктор, практически на входе.
Александр 31 Липень 2019
Единственное из замечаний, доктору бы кондиционер поставить в помещение. Душновато в помещении.
Дмитрий 10 Червень 2019
Я ждал в клинике своего приема сорок минут.Это не очень хорошо.
Михаил 11 Липень 2018
Все отлично, я очень доволен остался.