Харків
BABY LUCK

BABY LUCK

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Дитяча клініка BABY LUCK надає послуги від професійної діагностики до лікування захворювань. Основою роботи клініки є комплексне якісне лікування пацієнтів різного віку за допомогою сучасних медичних апаратів
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв Харкова 162на карті
Немишлянський м.Палац Спорту
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Алма-Атінська, 39Ана карті
Дніпровський м.Чернігівська

«Baby Luck» запрошує дорослих і маленьких пацієнтів у  сучасний медичний центр. Це багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я всієї родини.  Тут довго і ретельно займалися пошуком персоналу, і тепер у команді зібрані фахівці з багаторічним практичним досвідом, що поєднується зі знанням останніх досягнень науки і доказової медицини.

У стінах клініки намагалися об'єднати в одне ціле все необхідне для якісного та комфортного перебування як самих маленьких, так і дорослих пацієнтів - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, і безумовно, уважне ставлення персоналу клініки до кожного. У «Baby Luck»  працюють чуйні адміністратори і турботливі медсестри із «золотими» руками.  Тут ламають стереотип, що якісні послуги можна отримати тільки у великому брендовому центрі. Адже, не секрет, що індивідуальний підхід до пацієнтів набагато легше знайти у невеликій приватній клініці, де відсутній «конвеєрний» прийом, і порівняно невелика кількість пацієнтів. Тому в установі намагаються максимально приділити увагу пацієнтам і дати впевненість у тому, що ніякі проблеми не залишаться байдужі лікарям.

Послуги або напрямки, за якими працюють у клініці:

• педіатрія
  • транскраніальна мікрополяризація
  • ультразвукова діагностика
  • лабораторія
  • дений стаціонар.

У клініці надається можливість здати будь-які види аналізів, крім того, організовується забір аналізів на дому. Установа працює у середньому ціновому сегменті, і цінова політика приємно здивує будь-якого пацієнта.

Аріна 26 Червень 2024
Була на консультації в ортопед-травматолога Опанасенко Максима Валерійовича, все доступно пояснив, надав необхідні рекомендації.
Ольга 17 Червень 2024
Сподобалось що швидко нас прийняли, була можливість одразу зробити кардіограму перед прийомом кардіолога. Від візиту в клініку отримали бажане, тому залишились задоволеними.
Віра 07 Червень 2024
Працюють дуже приємні дівчата на рецепції, гарно мене зустріли. Я дуже задоволена обслуговуванням в клініці
Давид 05 Червень 2024
Клінікою задоволені.
Ілля 01 Червень 2024
Коли ми зателефонували у дану клініку, нам підтвердили, що у клініці проводять неврологічне обслідування. По факту виявилося що як таких обслідувань у клініці не проводять, надають просто консультацію. Максимум з апаратури у клініці це УЗД. На жаль нам таке не підійшло, хотіли пройти усе зразу на місці. Лікар просто надав консультацію за результатами попередніх обслідувань. Ми потратили час, відмовили іншим лікаря, а результату як такого і не отримали зовсім. Дуже хотілось би щоб саме у цій клініці можна було пройти всі маніпуляції зразу, а не ще потім кудись звертатися в інші клініки.