Харків
BABY LUCK

BABY LUCK

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Масаж ... ще
Дитяча клініка BABY LUCK надає послуги від професійної діагностики до лікування захворювань. Основою роботи клініки є комплексне якісне лікування пацієнтів різного віку за допомогою сучасних медичних апаратів
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Героїв Харкова 162на карті
Немишлянський м.Палац Спорту
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Алма-Атінська, 39Ана карті
Дніпровський м.Чернігівська

«Baby Luck» запрошує дорослих і маленьких пацієнтів у  сучасний медичний центр. Це багатопрофільна сімейна клініка, орієнтована на відновлення і підтримку здоров'я всієї родини.  Тут довго і ретельно займалися пошуком персоналу, і тепер у команді зібрані фахівці з багаторічним практичним досвідом, що поєднується зі знанням останніх досягнень науки і доказової медицини.

У стінах клініки намагалися об'єднати в одне ціле все необхідне для якісного та комфортного перебування як самих маленьких, так і дорослих пацієнтів - кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, і безумовно, уважне ставлення персоналу клініки до кожного. У «Baby Luck»  працюють чуйні адміністратори і турботливі медсестри із «золотими» руками.  Тут ламають стереотип, що якісні послуги можна отримати тільки у великому брендовому центрі. Адже, не секрет, що індивідуальний підхід до пацієнтів набагато легше знайти у невеликій приватній клініці, де відсутній «конвеєрний» прийом, і порівняно невелика кількість пацієнтів. Тому в установі намагаються максимально приділити увагу пацієнтам і дати впевненість у тому, що ніякі проблеми не залишаться байдужі лікарям.

Послуги або напрямки, за якими працюють у клініці:

• педіатрія
  • транскраніальна мікрополяризація
  • ультразвукова діагностика
  • лабораторія
  • дений стаціонар.

У клініці надається можливість здати будь-які види аналізів, крім того, організовується забір аналізів на дому. Установа працює у середньому ціновому сегменті, і цінова політика приємно здивує будь-якого пацієнта.

Інна 10 Вересень 2024
Клініка нам дуже сподобалася. У самій клініці було чисто, комфортно, акуратно. Сам процес у клініці дуже організовано все, загалом нас повністю все влаштувало в даній клініці.
Костянтин 02 Вересень 2024
Клніка дуже сподобалася, я задоволений, дякую.
Володимир 28 Серпень 2024
У клініці чисто та охайно, дуже привітний медперсонал. Все нам доступно пояснили, розказали як потрібно буде поповодитися з нашою ситуацією в майбутньому. Загалом клінікою залишилися задоволені, претензій ніяких немає.
Іван 26 Серпень 2024
Лікар гарно працює, дав всі необхідні рекомендації, прийом дуже сподобався
Кирило 17 Серпень 2024
Хороша адміністраторка, візит пройшов добре, залишились задоволеними.