Івано-Франківськ

Приватний кабінет невролога Людмили Антошко

Практикуючий лікар
add_box Неврологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
У приватному кабінеті Людмили Антошко пропонується широкий спектр послуг в області профілактики і лікування патологій та захворювань нервової системи. У кабінеті веде прийом дипломований лікар-невролог з більш ніж двадцятирічним досвідом неврологічної практики. Лікар проводить комплексне лікування захворювань хребта, наслідків інсульту, мігрені, депресії та тривожних розладів, включаючи лікування масажем, гірудо- і електротерапією та плазмотерапією.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 14:30 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Чорновола, 4Ана карті
Старе місто

Приватний кабінет лікаря-невролога Людмили Антошко був створений для надання кваліфікованої ефективної неврологічної допомоги пацієнтам з порушеннями мозкового кровообігу, мігренню, психосоматичними і іншими захворюваннями нервової системи в комфортній і невимушеній обстановці.

Людмила Антошко має понад 20 років досвіду в лікуванні і вирішенні неврологічних проблем в умовах поліклініки, стаціонару, державних і приватних клінік. На сьогоднішній день лікар веде приватну практику, допомагаючи пацієнтам ефективно справлятися з виявленими у них хворобами в неврології.

Методи лікування Людмили Антошко

Методи лікування, що застосовуються в приватному кабінеті невролога:

• масаж і кінезіотейпінг – в якості ефективних методів усунення ускладнень інсульту, зняття больового синдрому при захворюваннях хребта;
  • електротерапія – вплив на організм електричних струмів, як знеболюване при багатьох неврологічних патологіях;
  • гірудотерапія – надає бактеріостатичну, імуностимулюючу, протизапальну, протиішемічну, антиатеросклеротичну, лімфогонну і гіпотензивну дію;
  • плазмоліфтинг – запускаються механізми відновлення тканин (суглобової, м’язової, кісткової, хрящової, нервової), покращується обмін речовин, усувається запалення в тканинах. Застосування аутоплазми дозволяє значно скоротити час і підвищити ефективність всього лікування.

Переваги приватного кабінету невролога Людмили Антошко

Усі переваги:

• головний принцип – не нашкодити;
  • великий досвід лікаря в лікуванні неврологічних захворювань;
  • проведення точної діагностики неврологічних порушень;
  • наявність денного стаціонару;
  • стан пацієнта контролюється під час усього лікування.

Захворювання, які лікує Людмила Антошко

У приватному кабінеті проводять лікування:

• білей в спині;
  • головного болю;
  • гриж міжхребцевих дисків;
  • головокружіння;
  • вегето-судинної дистонії;
  • хронічної недостатності мозкового кровообігу;
  • тривожних розладів;
  • фіброміалгії;
  • депресивних станів;
  • мігрені;
  • психосоматичних захворювань;
  • порушень пам’яті;
  • хвороби Паркінсона;
  • синдрому хронічної втоми.
Наталія 01 Квітень 2024
Все дуже сподобалося, було все добре. Усім залишилася задоволена.
Олена 04 Березень 2024
Приміщенню не завадив би свіжий ремонт.
Віта 24 Січень 2024
Сподобалась клініка.
Любомира 11 Січень 2024
Тепло, є де руки помити. Все добре.
Валентина 11 Січень 2024
У клініці високий рівень обслуговування. Супер все пройшло.