Медичний центр «Репобона»

Медичний центр
Акушерство, Венерологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Косметологія, Мамологія, Ортодонтія, Стоматологія ще
  • Оплата карткою,

Медичний центр «Репобона» – це сервіс від кваліфікованих спеціалістів, що надають комплекс послуг високої якості, опираючись на професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Затишні кабінети у поєднанні з обладнанням останнього зразку допомагають організувати діяльність медичного центру так, щоб пацієнти могли почувати себе комфортно, отримуючи комплексну допомогу у подоланні проблем зі здоров’ям ще

• Нд: вихідний

вул. Підгірянки, 23. На карті

Старе місто

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У центрі «Репобона» працюють кваліфіковані спеціалісти, які систематично вдосконалюють свої професійні навички, слідкують за тенденціями, науковими відкриттями у медицині.

Кваліфіковані досвідчені лікарі допоможуть у подоланні проблем з дефектами та захворюваннями зубів, проводячи високоінформативні діагностичні обстеження, комплексне лікування, ортопедичні маніпуляції тощо. У медичному центрі також ведуть прийом лікарі-гінекологи, які надають кваліфіковану допомогу у лікуванні захворювань жіночого організму.

Сервіс медичного центру «Репобона»

Медичний центр пропонує спектр послуг у підтримці здоров’я, ефективній терапії захворювань за такими напрямами:

• стоматологія:
  • акушерство;
  • гінекологія;
  • косметологія;
  • рентгенологічне дослідження.

Завітавши до центру «Репобона», пацієнт отримує бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, застосування ефективних препаратів, використання спеціалістами новітнього обладнання. Високий рівень технічного оснащення лабораторії й кваліфікація фахівців – ефективна база для створення комфортних умов у лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань.

У медичному центрі діють постійні акції, гнучка система знижок.

Сподобався лікар - Зоряна! Вона дуже чудова.

Юлія, 28.10.2020

Дуже гарна лікарка, вона мені дуже сподобалася.

Яна, 24.07.2020

Все влаштувало, дуже гарна лікарка. Ми дуже вдячні.

Яна, 14.07.2020

Привітний персонал. Вимірюють температуру при вході і обробляють руки дезинфектором.

Галина, 16.06.2020

Прием занял пять минут, во-первых, другой врач был. Быстро посмотрели, больше я рассказывала. Чем мне рассказали. Мне в государственной поликлинике больше сказали. Мне нужно было посоветоваться с врачом насколько качественно мне сделали работу в другой клинике. Мне сказали вас другой доктор смотрит, но если хотите чтобы вам сказали приходить через час. Мне это не понравилось. По сути я никакой информации не получила. А за консультацию заплатила. Она заняла буквально три минуты.

Екатерина, 05.02.2020
Дивитися всі відгуки