Івано-Франківськ
Медичний центр «Репобона»

Медичний центр «Репобона»

add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр «Репобона» – це сервіс від кваліфікованих спеціалістів, що надають комплекс послуг високої якості, опираючись на професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Затишні кабінети у поєднанні з обладнанням останнього зразку допомагають організувати діяльність медичного центру так, щоб пацієнти могли почувати себе комфортно, отримуючи комплексну допомогу у подоланні проблем зі здоров’ям
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Марійки Підгір’янки, 23на карті
Старе місто

У центрі «Репобона» працюють кваліфіковані спеціалісти, які систематично вдосконалюють свої професійні навички, слідкують за тенденціями, науковими відкриттями у медицині.

Кваліфіковані досвідчені лікарі допоможуть у подоланні проблем з дефектами та захворюваннями зубів, проводячи високоінформативні діагностичні обстеження, комплексне лікування, ортопедичні маніпуляції тощо. У медичному центрі також ведуть прийом лікарі-гінекологи, які надають кваліфіковану допомогу у лікуванні захворювань жіночого організму.

Сервіс медичного центру «Репобона»

Медичний центр пропонує спектр послуг у підтримці здоров’я, ефективній терапії захворювань за такими напрямами:

• стоматологія:
  • ультразвукові дослідження
  • лабораторна діагностика
  • педіатрія
  • вакцинація

Завітавши до центру «Репобона», пацієнт отримує бажаний результат за допомогою найсучасніших методик, застосування ефективних препаратів, використання спеціалістами новітнього обладнання. Високий рівень технічного оснащення лабораторії й кваліфікація фахівців – ефективна база для створення комфортних умов у лікуванні та профілактиці різноманітних захворювань.

У медичному центрі діють постійні акції, гнучка система знижок.

Валерія 11 Квітень 2024
Клініка охайна, чиста, на всі питання відповіли, претензій немає
Марія 04 Квітень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Катерина 04 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Марія 31 Січень 2024
Все добре пройшло.
Андрій 24 Січень 2024
Комфортно було у клініці.