Дніпро

Диспансер
4.6
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг
Психологічна служба Психоневрологічного диспансеру Спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1 Дніпра надає послуги психологічної діагностики, консультування та психотерапії для дітей, підлітків, дорослих і сімейних пар. Допомагають позбутися від депресій, фобій, панічних атак, первинних шизофренічних епізодів
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Титова, 29 (Дитяча поліклініка СБЛ№1)на карті
Чечелівський
4.6

Психологічна служба Психоневрологічного диспансеру СБЛ№1 надає послуги якісної психологічної діагностики із залученням всіх необхідних інструментальних методик, спрямованих на дослідження емоційної, когнітивної, поведінкової сфер діяльності і інтелекту дітей, підлітків, дорослих і літніх людей.

У центрі консультують психологи та психіатри з широкого кола питань психічного здоров'я. Проводять індивідуальну психоаналітичну психотерапію для підлітків і дорослих, ігрову дитячу психотерапію.

Стани, з якими допомагають впоратися в ПНД, ДЗ «СБЛ№1»

У психологічній службі надають допомогу при невротичних, психотичних і прикордонних станах, а саме:

• депресії;
  • тривожно-фобічні розлади;
  • панічні атаки;
  • психосоматичні захворювання;
  • первинні шизофренічні епізоди;
  • розлади емоцій, поведінки і особистості.
Артем 09 Січень 2020
Очень неуютная клиника.
Денис 08 Травень 2018
По сервису все в порядке, никто не накричал, это уже хорошо.