Дніпро
Медичний центр доктора Король

Медичний центр доктора Король

add_box Неврологія ... ще
У стінах дніпропетровського медичного центру доктора Король пацієнтам надаються медичні послуги з неврології. Профіль центру - комплексне відновлення після перенесених інсультів та захворювань периферичної нервової системи.
access_time_filled пн - пт : 11:00 - 17:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Погребняка, 10Бна карті
Соборний

Орієнтований медичний центр на допомогу людям, у яких діагностовано хвороби периферичної, центральної нервової систем, головні болі, хвороби хребта, оніміння, запаморочення, больові відчуття, а також слабкість в ногах і руках, біль в шиї, грудини, попереку.

Спеціалізація центру доктора Король полягає в наданні комплексного відновлення після перенесених хвороб, що виникають в периферичної нервової системи, а також після інсультів.

У центрі приймає досвідчений невролог, який має вищу медичну категорію - Наталія Василівна Король. Даний фахівець займається реабілітацією після інсультів як на ранніх, так і на пізніх стадіях, реабілітацією після травм, також доктор Король лікує остеохондроз.

У центрі доктора Король діють лікувальні та профілактичні програми, які пацієнти можуть пройти в умовах стаціонару та амбулаторно.

У медцентр доктора Король пацієнти звертаються з питань:

• амбулаторного прийому, лікування в умовах стаціонару (цілодобового, денного);
  • медикаментозного лікування препаратами, що володіють найбільшою ефективністю;
  • занять лікувальною фізкультурою з допомогою тренажерів;
  • консультаційного прийому невролога

Олександр 28 Березень 2024
Добре пройшов візит,  я повністю усім задоволений, все дуже сподобалося.
Рустам 20 Лютий 2024
Гарно все пройшло. Нас повністю все влаштувало.
Даяна 06 Лютий 2024
Нормальна клініка.
Рустам 25 Січень 2024
Все дуже добре пройшло.
Ольга 27 Листопад 2023
Хороша клініка, чистенько, все дуже сподобалось.