Чернівці
Базисмед, медичний центр

Акції в клініці Базисмед, медичний центр

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Рівненська, 5ана карті
Шевченківський

Чекап “Жіночий профілактичний”

діє до 30.09.2024

Отримайте комплексний чекап “Жіночий профілактичний” для раннього виявлення та запобігання гінекологічних захворювань. Скористайтесь спеціальною пропозицією, щоб отримати професійні рекомендації та індивідуальний план лікування від провідних лікарів МЦ “Базисмед” по вигідній ціні.

1215грн

Чекап “Чоловічий профілактичний”

діє до 30.09.2024

Чекап “Чоловічий профілактичний” допомагає своєчасно виявити приховані захворювання та запобігти серйозним проблемам зі здоров’ям. Подаруйте собі турботу про здоров’я, отримавши професійні рекомендації та індивідуальний план лікування від досвідчених фахівців нашого медичного центру.

1665грн

Чекап “Здорове серце”

діє до 30.09.2024

Турбота про здоров’я серця для всієї родини з чекапом “Здорове серце”. Забезпечте своїм близьким комплексне обстеження та індивідуальні рекомендації від найкращих кардіологів МЦ “Базисмед” для щасливого та здорового життя

1575грн

Чекап “Здорові ноги”

діє до 30.09.2024

Чекап “Здорові ноги” допоможе вашим близьким виявити та попередити варикоз на ранніх стадіях. Подаруйте рідним турботу про себе та здоров’я ніг з комплексним обстеженням та лікуванням у досвідчених флебологів Чернівців та області.

1550599грн

Чекап “Комплексна діагностика слуху”

діє до 30.09.2024

Чекап “Комплексна діагностика слуху” забезпечує точне виявлення проблем зі слухом та індивідуальні рекомендації від провідного сурдолога МЦ “Базисмед”. Подаруйте своїм близьким турботу та можливість насолоджуватися кожним звуком життя!

950760грн

Чекап “Профілактика меланоми”

діє до 30.09.2024

Чекап “Профілактика меланоми” гарантує раннє виявлення небезпечних новоутворень та надання індивідуальних рекомендацій по догляду за шкірою. Дбайте про свою шкіру сьогодні, щоб насолоджуватися здоровим життям завтра!

1199550грн