Львів

Сторінка 2: Стоматологи-хірурги в Львові

Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург Векляк Анатолій Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній та хірургічній стоматології. Проводить видалення зубів, пластику вуздечки (губи, мови, соустя з гайморової пазухи), синусліфтинг, імплантацію, встановлення коронок, протезування
«ВАВ дентал клінік»
вул. Дністерська, 16Ана карті
Сихівський
Лікар Стоматолог-хірург Рікота Андрій Юрійович на Doc.ua
Андрій Юрійович є головним лікарем і керівником сучасної стоматологічної клініки «Рікота», кваліфікованим хірургом-імплантологом, спеціалістом з дентальної імплантації, кісткової пластики та інших хірургічних втручань у стоматології. Неодноразово проходив стажування у ведучих стоматологічних закладах Польщі, Німеччини, Австрії, Італії, Швейцарії, Ізраїлю
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург Томищ Олекса Іванович на Doc.ua
Олексій Іванович має плідний досвід роботи в сфері ортопедичного та хірургічного стоматологічного лікування, майстерно проводить художню реставрацію коронкової частини зуба, протезування на безметаллових і металокерамічних коронках, встановлює мостовидні протези
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Карабін Роман Богданович на Doc.ua
Карабін Роман Богданович – засновник та головний лікар мережі стоматологічних клінік «ArtDent». Спеціалізується на дентальній імплантації з подальшим незнімним та знімним протезуванням, кістковій аугментації, видаленні зубів усіх рівнів складності. Проводить консультації, комплексну первинну діагностику та складає детальний план лікування. Постійно вдосконалює теоретичні та практичні навички, активно беручи участь у науково-практичних конференціях, курсах та семінарах. У своїй роботі використовує найсучасніші технології та найновіші стоматологічні матеріали.
АртДент
м. Львів, пр. Червоної Калини, 35 Вна карті
Сихівський
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург Бліщук Назарій Васильович на Doc.ua
Спеціаліст - хірург, імплантолог, ортопед. Виконує художні реставрації, відбілює зуби, проводить гігієну ротової порожнини.
Центр стоматології та краси SMILE&BEAUTY
площа Князя Святослава, 5на карті
Залізничний
Лікар Стоматолог-хірург Галько Ростислав Ігоревич на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургічній стоматології. Здійснює втручання на твердих і м'яких тканинах ротової порожнини, практикуючи такі методи як: операції з видалення зубів, резекції верхівки коренів, хірургічне подовження зуба, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів
Лікар Стоматолог-хірург, Імплантолог Ясниський  Степан Ігорович на Doc.ua
Степан Ігорович спеціалізується на імплантології та хірургічному лікуванні в стоматології.
Лікар Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург Онутчак Теодор  на Doc.ua
Онутчак Теодор — хірург стоматолог, щелепно-лицьовий хірург. Володіє методиками дентальної імплантації, видаленням атипових зубів, відновленням кісткових дефектів (кісткові пластики) різними методиками і складнощами. Постійну відвідує щорічні конференції та майстер-класи провідних фахівців