Львів

Сторінка 75: Приватні лікарі в Львові

Дивитись клініки в Львові
Сьогодні, 17 Липня
Лікар Стоматолог Сивак Роксолана Львівна на Doc.ua
Лікар стоматолог першої категорії, спеціалізується на установці сучасних коронок, установці вінірів, імплантації зубів та виконанні інших стоматологічних процедур. Лікує стоматит, зубний камінь, карієс, пульпіт, пародонтоз.
Дента-Супер
вул. Фурманська, 12/1на карті
Лікар Хірург, Флеболог, УЗД-фахівець Смілка Ігор Степанович на Doc.ua
Ігор Степанович - хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. В своїй діяльності використовує сучасні методи та підходи, керуючий світовими стандартами
«VeroMed»
Консультація флеболога без ультразвукової діагностики - 550 грн; Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) двох ніг - 900 грн; Консультація флеболога з доплерографією вен (УЗД) однієї ноги - 700 грн; Онлайн-консультація флеболога - 400 грн.
вул. Щирецька 36/5на карті
Залізничний
Лікар Психолог, Психотерапевт Яковлєва Наталія Дмитрівна на Doc.ua
Основні напрямки роботи психолога: особистісні проблеми і міжособистісні відносини, підліткові проблеми, подружні конфлікти, дитячі емоційні порушення (гіперактивність, агресивність, фобії, відсутність мотивації, тривожність і т.д.). Надає допомогу дорослим, дітям та сім'ям
Сенс, приватний психологічний центр на вул. Лемківська
Індивідуальна консультація – 1600 грн Консультація пари – 2000 грн
вул. Лемківська 9а, офіс 31на карті
Medicover на Антоновича
вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73на карті
Франківський
Лікар Ендокринолог Огурцова  Алла  Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна має багаторічний досвід роботи ендокринологом у високоспеціалізованих клініках України. Володіє сучасними методами діагностики та лікування пацієнтів ендокринологічного профілю. Лікар надає планову та екстрену медичну допомогу під час амбулаторного прийому та лікувальній діяльності в спеціалізованих і багатопрофільних стаціонарах. Алла Петрівна спеціалізується на індивідуальному клінічному підході до кожного пацієнта.
«VeroMed»
вул. Щирецька 36/5на карті
Залізничний
Лікар Стоматолог Бунь Орест Вікторович на Doc.ua
Стоматолог спеціалізується на професійній гігієні, дентальній біжутерії, лікуванні проблем пародонтозу, брекет-системах. Виконує всі види реставрацій зубів, а також всі види протезування. Проводить малоінвазивні (без травми) хірургічні маніпуляції, у тому числі видалення зубів, аугментацію, імплантацію, синус-ліфтинг
Стоматологічна клініка доктора Буня
вул. Шевська, 1на карті
Галицький
Лікар Стоматолог Карпін Михайло Миколайович на Doc.ua
Михайло Миколайович лікар-стоматолог, займається лікуванням хвороб зубів, професійним догляд та гігієною зубних рядів, лікує Такі захворювання, як карієс, пульпіт, зубний камінь ТОЩО.
Стоматологічна клініка «Стоматпрофі»
вул. Петра Дорошенка, 31на карті
Галицький
Лікар Ортодонт, Стоматолог Миукиртичан Марта Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить вирівнювання зубного ряду, виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, гігієну ротової порожнини та профілактику зубів. Лікує такі хвороби і патології, як: адентія, ретиноєві і надкомплектні зуби
«ВАВ дентал клінік»
вул. Дністерська, 16Ана карті
Сихівський
4.6
Лікар Сімейний лікар, Лікар нетрадиційної медицини, Гірудотерапевт, Педіатр Похмурська-Гудім  Наталя Мирославівна на Doc.ua
Сімейний лікар, лікар нетрадиційної медицини, працює з такими напрямами медицини, як апітерапія, гірудотерапія, рефлексотерапія, а також проводить лікування грязями, фізичну реабілітацію. Лікує неврологічні та алергічні захворювання, а також вирішує проблеми, пов’язані з нервовою системою (безсоння, істеричний невроз)
Медична клініка сестер Похмурськіх
вул. Здоров'я, 6на карті
Сихівський
Лікар Стоматолог, Ортодонт Ухач Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортодонт першої категорії, проводить ендодонтичне лікування, лікування всіх видів патологій прикусу, пломбування. До спеціаліста звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті, патологіях прикусу та ін.
Стоматологія Ухач Р.Т.
пл. Маланюка, 2на карті