Львів

Сторінка 28: Дитячі лікарі в Львові

Лікар Сімейний лікар Галан Галина Романівна на Doc.ua
Кваліфікований сімейний лікар надає медичну допомогу дітям та дорослим. Діагностує та проводить лікування пацієнтів з захворюваннями органів дихання, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, інфекційних захворювань. Надає консультативну допомогу з питань планування сім'ї, етики та психології
Лікар Стоматолог Пупін Роксолана Антонівна на Doc.ua
Роксолана Антонівна має багатий досвід у дитячій стоматології, є професіоналом у ендодонтичному лікуванні, допомагає пацієнтам зберегти зуб навіть у найтяжчих випадках.
Лікар УЗД-фахівець Робак Ігор Володимирович на Doc.ua
Ігор Володимирович проводить УЗ-діагностику органів черевної порожнини, органів малого тазу, передміхурової залози, щитовидної залози, нирок, наднирників, молочних залоз та ін. Проводить УЗ-діагностику дорослих та дітей
Лікар Ендоскопіст Чиж Лілія Борисівна на Doc.ua
Сфера інтересу Лілії Борисівни — ендоскопія дихальної системи, діагностика та лікування її захворювань. Займається прийомом дорослих пацієнтів та дітей від 16 років. У компетенції лікаря - діагностичне відео- та фібробронхоскопія під місцевим знеболенням, під загальним наркозом та в стані медикаментозного сну
Лікар Ортодонт, Стоматолог Харченко Марк Юрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Марк Юрійович – дитячий стоматолог, ортодонт. Лікар спеціалізується на лікуванні зубів дітям в умовах медикаментозного сну/наркозу, вирівнюванні зубів та прикусу дітям, видаленні молочних зубів. Засновник та керівник ортодонтичної школи Марка Харченка
Лікар Педіатр Гуда Мар’яна Іванівна на Doc.ua
Лікар приймає дітей від народження до 18 років.Проводить лікування різних проявів алергій, дерматитів, гострого тонзиліту, ГРВІ, гострого бронхіту, гастроентериту, гельмінтозів. Також проводить діагностику, лікування, контролює одужання. Окрім того Мар'яна Іванівна консультує з вигодовування та догляду за новонародженими дітьми
Лікар Стоматолог Слобода Андрій Ігорович на Doc.ua
Андрій Ігорович спеціалізується на хірургічному лікуванні зубних захворювань. Так, лікар проводить різний за складністю видалення зубів, гемісекцію, корекцію вуздечки
Лікар Стоматолог Лапіда Тетяна  Борисівна на Doc.ua
Спеціалізація по ендодонтичному лікуванню зубів, Дитячий лікар, психологічна адаптація дітей, художня реставраця, відбілювання зубів, професійна гігієна зубних рядів, індивідуальне навчання гігієні порожнини рота та пародонтологія.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Стружинська Ірина Богданівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням дисгормонального стану у жінок та дівчат. Спеціаліст проводить консультації з планування сім'ї, спеціалізується на підготовці до пологів жінок, корекції патологічних станів вагітності, комплексного ведення вагітності тощо.
Лікар Реабілітолог Пшик Ярополк Олегович на Doc.ua
Займається фізичною реабілітацією в педіатрії, усуває деформацію кінцівок, сколіоз, плоскостопість. Є засновником центру фізичної реабілітації «ІННОВО» у Львові.