Львів

Сторінка 27: Дитячі лікарі в Львові

Лікар Стоматолог Лешко Олена Борисівна на Doc.ua
Дитячий стоматолог. Займається лікуванням молочних зубів, їх видаленням, ендодонтичним лікуванням (пломбування каналів), герметизацією фісур.
Лікар Подолог Поливко  Ірина Юріївна на Doc.ua
Ірина Юріївна спеціалізується на подології. Проведе апаратний медичний педикюр, педикюр обрізний. Лікує грибок нігтів, мозолі та натоптиші та ін. Приймає дорослих та дітей віком від 6 років.
Лікар Стоматолог Притула Любов В'ячеславівна на Doc.ua
Любов Вячеславівна є спеціалістом з ортопедичної та терапевтичної стоматології. Вона протезує зуби знімними/незнімними конструкціями. Встановлює лікар Притула металеві, суцільно керамічні, керамічні, комбіновані протези, макро- та мікропротези
Лікар Подолог Лазорак  Оксана Володимирівна на Doc.ua
Спеціалізується на подології. Займається корекцією форми нігтьової пластини, обробкою шкіри ніг та нігтів, проведенням апаратного педикюру, обробкою тріщин, мозолів, натоптишів, видаленням бородавок. Лікує грибкові інфекції, бородавки та ін.
Лікар Отоларинголог Юрчак Ірина Василівна на Doc.ua
Лікар Невролог Мартиненко Яна Анатоліївна на Doc.ua
Дитячий невролог, який спеціалізується на оцінці моторного, мовленнєвого та когнітивного розвитку малюка, виявляє на ранній стадії церебральний параліч, новоутворення, епілепсію та інші, надає медичний супровід дітям з головними болями, запальними захворюваннями нервової системи, поведінковими розладами.
Лікар Стоматолог Сяркевич Софія Ігорівна на Doc.ua
Лікар стоматолог Сяркевич Софія Ігорівна продить консультації, виконує профілактику стоматологічних захворювань, терапію, протезування, ортодонтичні та хірургічні втручання, імплантацію.
Лікар Стоматолог Гордієнко Сергій Юрійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед, спеціалізується на комплексній діагностиці стоматологічних захворювань, установці сучасних безметалевих коронок, вінірів, металокерамічних конструкцій, знімному протезуванні та виконанні інших стоматологічних процедур.
Лікар Педіатр Романів Адріана Романівна на Doc.ua
Оцінює стан дітей, щоб виявити підвищений ризик розвитку різноманітних захворювань, діагностує захворювання, проводить моніторинг соматичного здоров’я пацієнтів з ДЦП, спостерігає дітей з неврологічними патологіями.
Лікар Стоматолог Пукаляк Орест Андрійович на Doc.ua
Пукаляк Орест Андрійович - спеціаліст з терапевтичної та загальної стоматології. Проводить консультативний прийом, діагностику стану зубів, лікування каріозних ушкоджень та художнє відновлення зубних поверхонь. Займається лікуванням зубів під мікроскопом, виконує професійне відбілення. В практичній діяльності використовує сучасні технології та новітні пломбувальні матеріали.