Луцьк

Сторінка 5: Приватні лікарі в Луцьку

Дивитись клініки в Луцьку
Лікар Стоматолог, Ортодонт Желем Софія Андріївна на Doc.ua
Софія Андріївна займається вирівнюванням зубного ряду у дітей та дорослих за допомогою брекет-систем, кап, пластинок. Проводить лікування та корекцію дефектів прикусу.
Медичний центр «Платінум Медікал»
проспект Перемоги, 5на карті
Центр
Лікар Педіатр, Неонатолог, Інфекціоніст Боднар Олена Вікторівна на Doc.ua
Напрямок практичної діяльності лікаря: ведення дітей з народження; консультування з питань вакцинації, вигодовування, оцінки фізичного та нервово-психічного розвитку дитини; консультування дітей із захворюваннями респіраторного тракту, шлунково-кишкового тракту, дитячих інфекцій; робота згідно стандартів доказової медицини.
Лікар Мамолог Федорчук Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович мамолог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику та лікування захворювань молочної залози. Займається лікуванням доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз, гіпертрофії, маститу, мастопатії, жирових некрозів, мастодинії, кіст, аденоми, лактостазу
Лікар Уролог Костюк Михайло Семенович на Doc.ua
Костюк Михайло Семенович
Михайло Семенович проводить консультації та обстеження хворих урологічного профілю. Займається лікуванням простатиту, еректильної дисфункції, аденоми передміхурової залози, передчасного сім’явиверження, короткої вуздечки, фімозу та ін.
Лікар Невролог Матвійчук Жанна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-невролог. Спеціалізується на консервативній терапії при патології міжхребцевих дисків і остеохондрозі хребта, гострих і хронічних захворюваннях головного мозку, запальних ураженнях нервової системи, нервово-м'язових захворюваннях
Лікар Терапевт Криштальська Антоніна Тадеївна на Doc.ua
Лікар терапевт. Проводить диференціальну діагностику патології внутрішніх органів, вивчає скарги та збирає анамнез. Лікує гострі вірусні та бактеріальні інфекції органів дихання. Складає індивідуальні програми і схеми лікування.
Лікар Гінеколог Герус Юрій Михайлович на Doc.ua
Герус Юрій Михайлович
Юрій Михайлович гінеколог вищої категорії, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої сечостатевої системи. Займається лікуванням міоми матки, кісти яєчників, безпліддя І-ІІ ступ., опущення внутрішніх статевих органів, запальних захворювань внутрішніх статевих органів
Лікар Хірург Алєксєєв  Дмитро Іванович на Doc.ua
Дмитро Іванович хірург з досвідом роботи більше 25 років. Проводить розкриття абсцесу та гематоми, видалення новоутворень, лікування і хірургічну обробка ран, накладання і зняття швів, післяопераційні перев’язки, видалення змертвілих тканин (пролежні, післяопікові поверхні) та ін. Консультує з приводу невусів
Лікар Терапевт Місевич Людмила Павлівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки практичної діяльності лікаря: робота згідно рекомендацій сучасної доказової медицини, поглиблений індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right