Луцьк

Дитячі лікарі в Луцьку

Лікар Дерматолог Кирилова Інна Григорівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Інна Григорівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні дерматологічних захворювань у дорослих та дітей. Займається лікуванням екземи, герпесу, себореї, мікозу, псоріазу, дерматиту, нейродерміту, акне, розацеа та ін.
Лікар Офтальмолог Лісовецька Богдана Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Лікар-офтальмолог проводить діагностику та лікування захворювань органів зору, займається корекцією аномалій рефракції (окулярна та контактна корекція), лазерним лікування глаукоми. Лікує запальні захворювання органів зору, захворювання сітківки та зорового нерва
Лікар Педіатр Литвин Оксана В'ячеславівна на Doc.ua
Консультація від450 грн
Оксана В’ячеславівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Лікар займається лікуванням ЛОР-патологій, захворювань органів дихання, шлунково-кишкового тракту, шкіри. Проводить вакцинопрофілактику
Лікар Офтальмолог Картава  Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація
Офтальмолог другої кваліфікаційної категорії проводить консультування, діагностику та лікування паціентів із захворюванями органів зору. Ірина Олександрівна має досвід роботи в медицині більше 10 років
Лікар Педіатр Бурдак Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Кучирка Лариса Михайлівна на Doc.ua
Спеціаліст в галузі педіатрії з 37летнім стажем роботи. Спеціалізується на лікуванні бронхіту, фарінготрахеіта, алергічного дерматиту, гастриту, дискінезії жовчних шляхів, дисбактеріозу, інфекцій сечовивідних шляхів, рахіту, анемії і гіпотрофії і ін. захворювань
Лікар Сімейний лікар Хомич Ольга Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить первинний лікарський патронаж новонародженого; вирішує питання грудного вигодовування та введення прикорму; консультації щодо догляду за новонародженими; планові огляди; діагностику та лікування захворювань дітей та дорослих; консультації з приводу вакцинації
Лікар Сімейний лікар Павлюк Ірина Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Здійснює обслуговування пацієнтів амбулаторно; профілактичні огляди разом із дружніми розмовами про здоров'я та розвиток дитини; проведення профілактичних щеплень дітям та дорослим; допомога у налагодженні грудного вигодовування. Веде прийом для дітей від народження
Лікар УЗД-фахівець Урізченко В'ячеслав В'ячеславович на Doc.ua
Спеціаліст ультразвукової діагностики. Проводить УЗД черевної порожнини, щитовидної залози, нирок, простати, сечового міхура, суглобів, м'яких тканин, мошонки, молочних залоз та ін.
Лікар Стоматолог Волосянка Іван Степанович на Doc.ua
Іван Степанович стоматолог-терапевт, веде прийом дорослих і дітей. Проводить діагностику та профілактику захворювань порожнини рота, лікування хвороб слизової оболонки, запобігає карієсу, знімає зубний нальоту
Показати ще 1 Лікаріautorenew