Луцьк
Клініка сімейної медицини «Біхелсі»

Клініка сімейної медицини «Біхелсі»

Клініка
add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Педіатрія Терапія ... ще
Клініка сімейної медицини «Біхелсі» - це багатопрофільна сімейна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих і дітей. Метою роботи клініки є задоволення потреб клієнтів в медичних послугах з використанням високотехнологічних досягнень.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Декабристів, 25на карті
Центр

Місія клініки: Турбота про Ваше здоров'я кожен день, і при необхідності надання Вам медичної допомоги: професійно, якісно і швидко.

Клініка сімейної медицини «Біхелсі» оснащена технологічним медичним обладнанням та співпрацює з сучасними лабораторіями, дозволяє проводити обстеження пацієнтів і здійснювати своєчасну діагностику захворювань.

Співробітники клініки - висококваліфіковані фахівці, власники лікарських категорій і багаторічного досвіду роботи.

У Клініці сімейної медицини «Біхелсі» функціонують такі центри:

• Центр сімейної медицини
  • Центр моніторингу здоров'я
  • центр телемедицини
  • Центр спеціалізованої допомоги
  • Центр реабілітації після COVID-19

Переваги центру сімейної медицини:

• Мінімальна витрата часу на отримання консультації, лікування центру телемедицини, електронний напрям, лікарняний
  • Можливість отримати допомогу віддалено, не відвідуючи лікаря
  • Наявність денного стаціонару
  • Надання допомоги людям, які не в змозі дійти до найближчої поліклініки.
  • Доступ до лікарів-спеціалістів з усієї України
  • Знижка 15% на послуги центру спеціалізованої допомоги: кардіологія, неврологія, гінекологія, УЗД та інші*

* Знижку отримують пацієнти, які мають укладені декларації з Клінікою сімейної медицини «Біхелсі»

Центр моніторингу здоров'я

Віддалений моніторинг стану здоров'я пацієнтів - це метод, який допомагає в наданні допомоги з використанням останніх досягнень в області інформаційних технологій. За допомогою інтелектуальних браслетів, "розумних" годинників і мобільних додатків лікар отримує інформацію про стан здоров'я пацієнта. Дані автоматично передаються безпосередньо в електронну медичну карту. Лікар може миттєво переглянути і проаналізувати дані в веб-браузері з будь-якого місця.

Центр телемедицини

У Клініці сімейної медицини «Біхелсі» працює Центр телемедицини. За допомогою цього центру пацієнт має можливість отримати онлайн-консультацію по будь-яким з наших лікарів.
Більш того, у пацієнтів є можливість отримати онлайн-консультацію у провідних українських лікарів з Луцька, Тернополя, Львова та Києва.

Центр спеціалізованої допомоги

У центрі спеціалізованої допомоги Клініка сімейної медицини «Біхелсі» ви зможете отримати консультацію лікаря вузької спеціалізації і пройти діагностику на сучасному УЗД та ЕКГ-обладнанні.

Спеціальності, за якими працюють лікарі клініки:

• сімейна медицина
  • УЗД
  • реабілітація
  • фізіотерапія

Аналізи

Клініка сімейної медицини «Біхелсі» у співпраці з провідними лабораторіями міста Луцька пропонує сучасну лабораторну діагностику згідно зі світовими стандартами, контроль якості європейського зразка, оперативність отримання результатів.
У клініці можна провести швидкі експрес-тести, результат яких Ви отримаєте протягом 15 хв. або здійснити забір для проведення базових і спеціалізованих аналізів багатьох видів.

Реабілітація

Центр реабілітації хворих після Ковід-19, в якому пацієнти зможуть отримати комплекс легеневих, психологічних, терапевтичних та інших реабілітаційних заходів.

Анна 22 Березень 2024
Клініка хороша, візитом в клініку задоволена
Марія 20 Березень 2024
Лікар все пояснив по моїй проблемі, надав рекомендації, дякую.
Ірина 18 Березень 2021
Мало приватних клінік, важко порівнювати, але в цілому, враження позитивне, сервіс зрозумілий і ненав'язливий.
Філії мережі
Все клініки