Луцк

Страница 5: Частные врачи в Луцке

Смотреть клиники в Луцке
Врач Стоматолог, Ортодонт Желем Софія Андріївна на Doc.ua
Софія Андріївна займається вирівнюванням зубного ряду у дітей та дорослих за допомогою брекет-систем, кап, пластинок. Проводить лікування та корекцію дефектів прикусу.
Медичний центр PLATINUM MEDICAL («Платінум Медікал»)
проспект Перемоги, 5на карте
Центр
Врач Педиатр, Неонатолог, Инфекционист Боднар Елена Викторовна на Doc.ua
Направление практической деятельности врача: ведение детей с рождения; консультирование по вопросам вакцинации, вскармливание, оценки физического и нервно-психического развития ребенка; консультирование детей с заболеваниями респираторного тракта, желудочно-кишечного тракта, детских инфекций; работа по стандартам доказательной медицины.
Врач Маммолог Федорчук  Володимир  Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович мамолог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику та лікування захворювань молочної залози. Займається лікуванням доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз, гіпертрофії, маститу, мастопатії, жирових некрозів, мастодинії, кіст, аденоми, лактостазу
Врач Уролог Костюк  Михайло  Семенович на Doc.ua
Костюк Михайло Семенович
Михайло Семенович проводить консультації та обстеження хворих урологічного профілю. Займається лікуванням простатиту, еректильної дисфункції, аденоми передміхурової залози, передчасного сім’явиверження, короткої вуздечки, фімозу та ін.
Врач Невролог Матвейчук Жанна Александровна на Doc.ua
Врач-невролог. Специализируется на консервативной терапии при патологии межпозвоночных дисков и остеохондрозе позвоночника, острых и хронических заболеваниях головного мозга, воспалительных поражениях нервной системы, нервно-мышечных заболеваниях
Врач Терапевт Криштальская Антонина Тадеевна на Doc.ua
Врач терапевт. Проводит дифференциальную диагностику патологии внутренних органов, изучает жалобы и собирает анамнез. Лечит острые вирусные и бактериальные инфекции органов дыхания. Составляет индивидуальные программы и схемы лечения.
Врач Гинеколог Герус Юрій  Михайлович на Doc.ua
Герус Юрій Михайлович
Юрій Михайлович гінеколог вищої категорії, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань жіночої сечостатевої системи. Займається лікуванням міоми матки, кісти яєчників, безпліддя І-ІІ ступ., опущення внутрішніх статевих органів, запальних захворювань внутрішніх статевих органів
Врач Хирург Алєксєєв  Дмитро Іванович на Doc.ua
Дмитро Іванович хірург з досвідом роботи більше 25 років. Проводить розкриття абсцесу та гематоми, видалення новоутворень, лікування і хірургічну обробка ран, накладання і зняття швів, післяопераційні перев’язки, видалення змертвілих тканин (пролежні, післяопікові поверхні) та ін. Консультує з приводу невусів
Врач Терапевт Мисевич Людмила Павловна на Doc.ua
Приоритетные направления практической деятельности врача: работа согласно рекомендациям современной доказательной медицины, углубленный индивидуальный подход к каждому пациенту.
chevron_left
Показать еще 10 Врачиautorenew
5 6 7 8 chevron_right