Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онколог, УЗД-фахівець Романюк Сергей Витальевич на Doc.ua

Романюк Сергей Витальевич

Лікар вищої категорії
26 років досвіду
Дорослі
Спеціалізація лікаря включає: акушерство і гінекологія, онкогінекологія, функціональна діагностика. Проводить операції на органах малого таза), УЗД діагностику, кольпоскопію, діагностичні маніпуляції в порожнині матки, а також лікування захворювань шийки матки та терапію захворювань жіночих статевих органів
Клініка сімейної медицини «Біхелсі»
ул. Декабристов, 25на карті
Центр
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Досвід роботи:

• Рівненський обласний онкологічних диспансер –лікар онкогінеколог (2007)
  • Приватна практика онкогінекологія, Рівне (2019)
  • Лікар акушер-гінеколог хірургічного відділення Військового госпіталю в/ч А4554 (2020)

Освіта

• Івано-Франківська державна медична академія (1994)
  • Інтернатура з акушерства та гінекології при Тернопільському державному медичному університеті (1997)

Курси

• Спеціалізація онкогінекологія при кафедрі післядипломної освіти Запорізького державного медичного університету (1997)
  • Львівський медичний університет - 2 кваліфікаційні категорія онкогінекологія (1999)
  • Спеціалізація УЗД в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В. Поліщука (2000)
  • Запорізький медичний університет - 1 кваліфікаційна категорія онкогінекологія (2003)
  • Київська медична академія, кафедра післядипломної освіти ім. Щупика - підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія (2008)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського підтвердження 1 кваліфікаційної категорії онкогінекологія (2012, 2016, 2020)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії акушерство і гінекологія (2020)
  • ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського присвоєння вищої кваліфікаційної категорії ультразвукова діагностика (2020)

Виконувані процедури

• Оперативна гінекологія (операції на органах малого тазу)
  • УЗД діагностика
  • Кольпоскопія
  • Діагностичні маніпуляції в порожнині матки
  • Лікування захворювань шийки матки
  • Терапія захворювань жіночих статевих органів
  • Ендокринологічна гінекологія
  • Робота згідно стандартів доказової медицини

Перевірені відгуки про лікаря

14 Відгуки
Юлия 01 Січень 0001
Врач перезвонил в течении получаса. Дал грамотную консультацию и скорректировал протокол лечения. В итоге помогло!
Кристина 01 Січень 0001
Все понравилось. Доктор направил на дополнительные анализы , я их сдала и планирую снова с доктором связаться. Осталась довольна.
Никита 01 Січень 0001
Доктор прописал лекарства, которых не было ни в одной аптеке в городе! Их либо не поставляют в Украину, либо я не знаю. В Одессе ни одного препарата не было! По итогу, он ничем и не помог! Консультация показалась не профессиональной. Как будто доктор загуглил проблему в интернете и сказал что нужно.
Валерия 01 Січень 0001
Лікар був дуже уважний, відповідав по суті. Я йому дуже вдячна! Він дуже якісно мене проконсультував. Я б радила до нього звертатися!
Анастасия 01 Січень 0001
Консультация была адекватная. Доктор ответил на все интересующие меня вопросы. Осталась довольна.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Луцьк