Терапевти в мікрорайоні Звіринець

Лікар Терапевт Доброгорська Леся Данилівна на Doc.ua
Консультація від980 грн
Леся Данилівна терапевт вищої категорії, спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці патологій органів і систем людини. Виконує розшифровку результатів аналізів і діагностичних процедур
Лікар Терапевт Шапошник Ольга Миколаївна на Doc.ua
Консультація від980 грн
Ольга Миколаївна – лікар терапевт. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань внутрішніх органів. Проводить індивідуальні консультації, зняття та розшифрування ЕКГ, консультації перед вакцинацією, оформлення медичних висновків про тимчасову непрацездатність, електронні рецепти та напрямки.
Лікар Терапевт Решетнік Олександра Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, володіє практичними навичками реабілітаційних заходів: лікувальною фізкультурою, лікувальним масажем, відновленням патологічно змінених суглобів, обробкою ран, пролежнів, трофічних виразок, виконанням парентерального введення лікарських засобів та ін. Визначається з тактикою ведення важких хворих вдома, коригує тривалу медикаментозну терапію , знімає і розшифровує ЕКГ. Веде прийом дорослих і дітей з 6 років
Лікар Кардіолог, Терапевт Добрянський Євгеній Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Здійснює діагностику, лікування і ведення кардіологічної і терапевтичної патології, включаючи комплексні і комбіновані проблеми. Дотримується принципів доказової медицини, орієнтується на медичні стандарти Європи і США. Веде прийом російською, українською"&" та англійською мовами.
Лікар Терапевт Коваленко Сергій Олексійович на Doc.ua
Сергій Олексійович займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю у дорослих. Спеціалізується на лікуванні та реабілітації гострих і хронічних захворювань внутрішніх органів (риніт, гайморит, отит, бронхіт, ОРЗ, холецистит, гастрит, мігрень, ВСД, аритмія і ін.)
Лікар Терапевт Вусата Марина Александрова на Doc.ua
Лікар-терапевт, УЗ-фахівець, займається діагностикою та лікуванням різних захворювань органів черевної порожнини, дихальної та серцево-судинної систем.
Лікар Терапевт Золотарьова Віра Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор Золотарьова займається веденням і терапією пацієнтів з різними внутрішніми патологіями, застосовуючи загальну діагностику і гемосканування, медикаментозні методики лікування, фізіотерапію, паравертебральні ін'єкції та ін.
Лікар Терапевт, Фізіотерапевт Брикульська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-терапевт, фізіотерапевт, успішно проводить лікування простудних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, температури неясного генезу і т.д.