Косметологи в мікрорайоні Звіринець

Лікар Дерматолог, Косметолог Рогаль Світлана Володимирівна на Doc.ua
Консультація від500 грн
Світлана Володимирівна - кваліфікований дерматокосметолог, має сертифікати на роботу по провідним методикам сучасної косметології та післяопераційної реабілітації, активно бере участь в діяльності конференцій, конгресів, семінарів з прикладної естетики, біоревіталізації, косметології та дерматології.
Лікар Косметолог Терпеливець Оксана Петрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-косметолог, проводить лікування таких захворювань, як акне, розацеа, алопеція, а також лікує рубці і розтяжки. Спеціалізується на проведенні контурної пластики, мезотерапії, лазерної епіляції, видаленні судин і новоутворень, інтимної лазерної пластиці і інших процедурах.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Фізіотерапевт Усатенко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог, фізіотерапевт, спеціалізується на лазерній терапії дефектів шкіри, корекції ваги після пологів, лікуванні целюліту і розтяжок безопераційним методом, лазерної епіляції і т.д.
Лікар Дерматолог, Косметолог Стрешенець Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар-дерматовенеролог, косметолог першої категорії. Володіє всіма методами безопераційного омолодження і корекції фігури, проводить лазерне видалення недоліків, ін'єкційну контурну пластику обличчя, і дефектів шкіри, займається косметологічними відходами.
Лікар Косметолог, Фізіотерапевт Гончарук Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається проведенням омолоджуючих фізіотерапевтичних процедур в косметології: фотолікування, озонотерапія, проводить відновне лікування після пластичних операцій, виконує контурну пластику обличчя з використанням об'ємних препаратів.
Лікар Косметолог Коваль Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар-косметолог, є методистом найвідоміших косметичних марок: San Malo, Bellefontaine. Спеціалізується на безопераційному омолодженні обличчя і тіла.
Лікар Косметолог Родина Яна на Doc.ua
Лікар-косметолог широкої спрямованості, займається проблемами старіння шкіри, лікуванням захворювань і дефектів шкірного покриву, поліпшенням загального зовнішнього вигляду шкіри.