Косметологи в мікрорайоні Русанівка

Лікар Косметолог Бікасова Тетяна на Doc.ua
Спеціалізується на естетичних процедурах. Виконує ін'єкційні процедури, процедури по апаратній косметології, коригує фігуру. Має досвід клінічної практики в якості анестезіолога-реаніматолога.
Лікар Дерматолог, Косметолог Скребцова Ганна Віталіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-косметолог, дерматолог володіє ін'єкційними методиками по догляду за шкірою і її омолодження (контурна пластика, біоревіталізація, плазмоліфтінг, хімічні пілінги). Займається радіохвильовим видаленням новоутворень і судин. Проводить лазерну епіляцію
Лікар Косметолог Узденова Ольга Іссовна на Doc.ua
Ольга Іссовна більше 15-ти років працює в сфері косметології. Спеціалізується на проведенні пілінгів, мезотерапії, плазмоліфтінгу. Виконує видалення судинних зірочок, омолоджувальні процедури, усуває недоліки шкіри. Також вона має компетенцію проведення лазерної епіляції
Лікар Косметолог Нижник Світлана Дмитрівна на Doc.ua
Кваліфікований косметолог проводить широкий спектр косметологічних процедур: лікувальні чистки обличчя, доглядові процедури, пілінги, лазерну і воскову епіляцію, мезотерапію і біоревіталізацію, плазмоліфтинг, контурну пластику філерами, ін'єкції ботулотоксину і видалення новоутворень
Лікар Косметолог Свідерська Злата Анатоліївна на Doc.ua
Злата Анатоліївна - професіонал у сфері косметології. Займається контурною пластикою, ботулінотерапією, преміум-ревіталізацією, ферментотерапією, мезотерапією, карбоксітерапією. Проводить масаж обличчя, чистку обличчя, пілінги, лазерну епіляцію
Лікар Косметолог Фурлет Юлія Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст в області косметології. Проводить широкий спектр чисток, пілінгів, лазерну епіляцію, мезотерапію, контурну пластику, апаратну корекцію фігури. Займається корекцією естетичних недоліків шкіри обличчя і тіла, корекцією вікових змін шкіри