Отоларингологи в мікрорайоні Петрівка

Лікар Отоларинголог, Ендоскопіст Ломачук Сергій Володимирович на Doc.ua
Доктор Ломачук вже багато років веде клінічну практику як лікар-ендоскопіст і дитячий отоларинголог, займаючись проведенням сучасної відеоендоскопічної діагностики шлунково-кишкового тракту, здійсненням діагностики патологій ЛОР-органів і їх сучасним, мініінвазивним лікуванням.
Лікар Отоларинголог Прима Володимир Анатолійович на Doc.ua
Лікар - досвідчений отоларинголог і хірург ЛОР-органів, фахівець з інвазивним методиками видалення новоутворень вуха, горла, носа, хірургічного лікування хропіння. Авторству Володимира Анатолійовича належить близько 10 наукових робіт, які розкривають проблематику сучасної отоларингології.
Лікар Отоларинголог Цапко Наталія Геннадіївна на Doc.ua
Отоларинголог першої категорії, область професійного інтересу - проведення малих хірургічних втручань в ЛОР-органах, лікування запальних, інфекційних та інших патологій вуха, горла, носа.
Лікар Отоларинголог Вєтрова Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар проводить своїм пацієнтам отоскопію, риноскопію (передня, середня, задня), ендоскопічну діагностику ЛОР-органів, туалет вуха, носа, промивання лакун піднебінних мигдалин. Лікує обмежений, дифузний, ексудативний, гнійний отит, сальпінгоотіт, риносинусит гострий і хронічний різної етіології, аденоїдні розростання, травми ЛОР-органів, гематоми вуха, носової перегородки, атероми мочки вуха
Лікар Отоларинголог Тінник Олексій Петрович на Doc.ua
Дитячий і дорослий отоларинголог. Займається ендоскопічною діагностикою ЛОР-органів для виявлення прихованих захворювань. Ставить блокади у нижні носові раковини з лікарськими препаратами, проводить вакуум-аспірацію піднебінних мигдалин, а також розтин абсцесу надгортанника, гортані, гематоми носа/уха, атероми. Лікує обмежений, дифузний, ексудативний, гнійний отит, сальпінгоотит, риносинусит гострий і хронічний різної етіології, травми ЛОР-органів, гематоми вуха, носової перегородки. Зупиняє носові, вушні кровотечі