Фізіотерапевти в мікрорайоні Печерськ

Лікар Масажист, Фізіотерапевт Огуль Віта Борисівна на Doc.ua
Консультація
Спеціалізується на корекції фігури і лікувальному масажі спини. Досконало володіє технікою гідромасажу, різними техніками лікувального або розслабляючого масажу. Процедури по тілу доповнює обгортання з лікувальною гряззю, водоростями, ароматичними маслами, шоколадними та зволожуючими воском для тіла.
Лікар Фізіотерапевт Попова Тамара Вікторівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на фізіотерапії. Проводить електростимуляцію, електропунктуру, класичну фізіотерапію у повному обсязі, ударно-хвильову терапію у неврології та ортопедії, лазеропунктури, карбоксіпунктуру, інтерпретацію МРТ, рентгенографію, доплерографію судин, електронейроміографію, реовазографію
Лікар Дерматолог, Косметолог, Фізіотерапевт Усатенко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, косметолог, фізіотерапевт, спеціалізується на лазерній терапії дефектів шкіри, корекції ваги після пологів, лікуванні целюліту і розтяжок безопераційним методом, лазерної епіляції і т.д.
Лікар Косметолог, Фізіотерапевт Гончарук Наталія Вікторівна на Doc.ua
Займається проведенням омолоджуючих фізіотерапевтичних процедур в косметології: фотолікування, озонотерапія, проводить відновне лікування після пластичних операцій, виконує контурну пластику обличчя з використанням об'ємних препаратів.
Лікар Терапевт, Фізіотерапевт Брикульська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-терапевт, фізіотерапевт, успішно проводить лікування простудних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, температури неясного генезу і т.д.