Дитячі Психологи в мікрорайоні КПІ

Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Психолог, Психотерапевт Катоніна  Тетяна  Вікторівна на Doc.ua
Тетяна Вікторівна психологиня, aрт-терапевткa, працює з дорослими, підлітками, пaрaми, бaтьками, веде групи підтримки. Багато працює з психологічними травмами у дорослих, підлітків та дітей Це про травми розвитку, які суттєво впливають на нaше життя, наш вибір, почуття, стреси, птср й ін. Для спеціаліста особисто найкращим результатом терапії є полегшення, коли клієнт може усвідомити, що з ним відбувається, що його почуття нормальні і що його стан не безнадійний, і що він має право на набагато більше, ніж здавалось, і терпіти зовсім не обов’язково. А ще терапія це про підтримку, коли є хтось, хто вислухає, без критики, оцінки, допоможе розібратись і прийняте своє унікальне і важливе рішення та пережити почуття, пов’язані з цим рішенням чи обставинами в житті.
Центр дієтології, нутриціології та психотерапії HealthyWay
вул. Вадима Гетьмана, 4на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Консультація
Лікар Психолог, Психотерапевт Влащук  Дар’я  Миколаївна  на Doc.ua
Дар’я Миколаївна - психологиня, КПТ-спеціаліст, КЦТ-спеціаліст, арт-терапевт. Працює з дорослими та підлітками, веде групи психосоціальної підтримки. У своїй практиці здебільшого працює з депресивними та тривожно-депресивними станами, розладами харчової поведінки, станами екзистенційної невизначеності, стресом тощо, а також травмою за запитом. Дар’я Миколаївна як ніхто знає, як інколи важко впоратися з усіма викликами, які постають перед нами в житті. Але глибоко переконана, що людина не повинна залишатися сам на сам зі своїми проблемами. Тому робота для неї не просто про зайнятість, а про щире бажання допомогти і підтримати. У арсеналі спеціаліста є багато різноманітних технік і протоколів роботи, але Дар’я Миколаївна обожнює вигадувати щось нове. Тому з нею буде багато досліджень та «польових» експериментів, які разом розроблятимуться на сесіях.
Центр дієтології, нутриціології та психотерапії HealthyWay
вул. Вадима Гетьмана, 4на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Консультація 1000 грн
Лікар Психолог Лебединець Ольга Ігорівна на Doc.ua
Ольга Ігорівна - спеціалізується на медичній психології. Працює з такими проблемами як апатичний стан, депресивний та тривожно - депресивний розлади, ПТСР, гостра реакція на стрес та панічні атаки, гостра реакція на стрес, дитяча психологічна травма, розлади харчової поведінки, психологічні травми. Працює з дорослими та дітьми від 3 років. Веде консультацію англійською.
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27
Шевченківськийм. Лук'янівська
Виклик додому
Консультація 1500 грн
Лікар Психолог Кіріліч Каріна Марінівна на Doc.ua
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Universum Clinic (Універсум Клінік) на Тараса Шевченка, 27
Консультує онлайн. Приймає дітей від 8 років