Сторінка 655: Приватні лікарі в Києві

Лікар Масажист Пашинський Дмитро на Doc.ua
Лікар другої категорії
Доктор виконує всі види лікувального масажу
Лікар Психолог Фіалкора Міндру на Doc.ua
Спеціалізується на психологічних особливостях людей з органічними ураженнями головного мозку. Має великий досвід роботи з наслідками травматичних і стресових ситуацій, в тому числі в паліативній сфері (з пацієнтами, що страждають на невиліковні хвороби).
Лікар Невролог Канівець Руслан Васильович на Doc.ua
Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Кінезітерапевт, Остеопат, Нутриціолог Громович Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна спеціалізується на дерматовенерології, трихології, кінезіотерапії та нутріціології
Лікар Пародонтолог Гаврилова  Юлія  Олегівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Юлія Олегівна - лікар стоматолог. Спеціалізується на парадонтології. Проводить лікування ясен та професійну гігієну ротової порожнини.
Лікар Стоматолог-терапевт Золотоверх  Сергій  Вікторович на Doc.ua
Сергій Вікторович спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар виконує професійну гігієну ротової порожнини, відбілювання зубів, профілактику та лікування карієсу, ендодонтичне лікування зубів, встановлення коронок та керамічних накладок, художню реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог Карюк  Антоніна Вікторівна на Doc.ua
Антоніна Вікторівна - спеціалізується на дитячій стоматології. Лікар проводить лікування і профілактику захворювань ротової порожнини, спостереження за прорізуванням зубів, професійну чистку зубів, лікування карієсу всіх типів, видалення молочного зуба відновлення правильного прикусу.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Байраченко  Сергій  Дмитрович на Doc.ua
Сергій Дмитрович працює з усіма видами брекет-систем. Член Асоціації Ортодонтів України. Професійно підходить до лікування патологій прикусу, займається підготовкою ротової порожнини до встановлення брекет-систем. Лікування зйомними та незйомними ортодонтичними апаратами. Виправлення прикусу та нормалізація росту щелепи у дітей та підлітків.