Сторінка 443: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Лікар Ендокринолог, Гастроентеролог, Сімейний лікар Лазарева Тетяна Борисівна на Doc.ua
Тетяна Борисівна - терапевт вищої категорії, спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань органів дихальної, серцево-судинної, травної та неврологічної системи. Здійснює первинний огляд пацієнта, призначення та інтерпретацію аналізів
Лікар Дерматовенеролог Мантула Аліна Олександрівна на Doc.ua
Аліна Олександрівна займається діагностикою та лікуванням дерматологічних захворювань таких як, акне, розацеа, рубці пемфігоїд, червоний плоский лишай, бульозний пемфігоїд Лівера. Лікар проводить дерматоскопію, хірургічне видалення, радіохвильове видалення, кріохірургію новоутворень на шкірі.
Лікар Отоларинголог, Пластичний хірург Запорожець Тетяна Юріївна на Doc.ua
Запорожець Тетяна Юріївна
Отоларинголог вищої категорії зі стажем більше десяти років. Доктору належить чотири патенти на методики лікування в ЛОР-практиці. Проводить малоінвазивні ендоскопічні операції носа і придаткових пазух, лікує доброякісні утворення, робить ріносептопластику, вазомоторний риніт
Лікар Офтальмолог Сторожева Марина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, проводить підбір всіх видів м'яких контактних лінз (торических, сферичних, мультифокальних) для пацієнтів різних вікових груп. Здійснює підбір всіх видів очкової корекції (монофокальна, прогресивних), володіє сучасними методами лікування органу зору.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТРЦ Дрім Таун 1
пр. Оболонський, 1-Бна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Педіатр, Гастроентеролог Панченко Олександр Миколайович на Doc.ua
Дитячий лікар займається лікуванням функціональних порушень органів травлення у дітей раннього віку, веденням амбулаторного прийому дітей від 0 до 18 років, наданням лікувальної допомоги на дому, наданням невідкладної допомоги при загрозливих станах дітям і підліткам до 18 років, проводить профілактичні огляди дітей і школярів, визначення тактики імунопрофілактики дітей з індивідуальними особливостями здоров'я, веде здорових дітей
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бугро Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Вікторія Валеріївна діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом у жінок, запальні захворювання ОМТ, дисгормональні стани в гінекології, деякі форми безпліддя, патології шийки матки та патологічний клімакс.
Сан Медікел клінік (San Medical Clinic)
пл. Святошинська, 1на карті
Святошинськийм. Житомирська
Лікар Уролог Хабєнєц Олег Сергійович на Doc.ua
Олег Сергійович спеціалізується в області урології, займається лікуванням сечокам'яної хвороби, проводить оперативне лікування і метафілактика.
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Дерматовенеролог Наумова Людмила Олександрівна на Doc.ua
Людмила Олександрівна - лікар-дерматолог, кандидат медичних наук. Використовує в своїй практиці різні діагностичні та лікувальні методики: дерматоскопію, біопсію шкіри, радіохвильове видалення новоутворень шкіри, кріодеструкцію. Лікує акне, екзему, хронічні дерматози, грибкові ураження гладкої шкіри і нігтів, атопічний дерматит і ін.
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Отоларинголог Соловей Іванна Вадимівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань вуха, горла і носа. Завдяки знанням і практичним навичкам лікаря, цілий ряд серйозних захворювань ЛОР-органів можна вилікувати в «Клініці Образцова» амбулаторно, за короткий курс комплексної терапії із застосуванням малоінвазивних маніпуляцій і сучасних лікарських засобів.
Лікар Невролог Панченко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Невролог спеціалізується на лікуванні пацієнтів з судинними ураженнями головного мозку, реабілітації після інсультів, травм. Постійно підвищує свої навички кваліфікації за рахунок курсів, майстер-класів та науково-практичних конференцій