Сторінка 2: Кардіоревматологи в Києві

Лікар Кардіолог, Ревматолог, Кардіоревматолог Полудненко Маріанна Фадеївна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням вад серця, ревматичних захворювань (реактивні артрити, деформований остеоартроз, подагричний артрит, псоріатична артропатія, ревматоїдний артрит). Володіє методиками пункції суглобів, проводить параартикулярні блокади, пульс-терапію, біологічну та еферентну терапії
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог Морозик Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр здійснює патронаж дітей віком від 0 до 18 років, проводить вакцинацію, профілактичні огляди, лікування різних захворювань у дітей, оформлення довідок. Анастасія Олександрівна окрім лікарської практики має педагогічний та лекторський досвід, є учасником безлічі медичних наукових конференцій та конгресів.
4.2
Лікар Педіатр, Алерголог, Кардіоревматолог Краснокутська  Тетяна  Юріївна на Doc.ua
Лікар Кардіолог, Кардіоревматолог Ніколаєв Олег Вікторович на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії.
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог, Кардіолог Павленко Марія Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіоревматології і педіатрії. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій серцево-судинної системи, ревматологічних захворювань у дітей від 0 до 18 років.
Лікар Педіатр, Кардіоревматолог Шатілова Оксана Валеріївна на Doc.ua
Оксана Валеріївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці гострих і хронічних захворювань у дітей. Є педіатром і дитячим кардіоревматологом. Проводить вакцинацію і становить індивідуальний графік щеплень, консультує з питань раціонального вигодовування дітей до року. Веде прийом дітей від 0 до 18 років
Амеда на Повітрофлотському
Консультація кардіоревматолога 589 грн; Консультація терапевта 480 грн.
просп. Повітрофлотський, 51на карті
Солом'янський
Лікар Кардіоревматолог, Кардіолог, Ревматолог Голубовська Юлія Єгорівна на Doc.ua
Лікар-кардіоревматолог веде дитячий прийом. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні всіх поширених хвороб серця, судин і сполучної тканини, а саме реактивної артропатії, ювенільного ідіопатичного артриту, гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності, червоного вовчака і ін. Веде активну наукову діяльність