Сторінка 3: Гомеопати в Києві

Лікар Гомеопат, Лікар нетрадиційної медицини Єлісєєва Алла Петрівна на Doc.ua
Лікар гомеопат, проводить лікування гострих і хронічних захворювань, психологічну корекцію, а також корекцію остеопатичною технікою. Спеціаліст в області підготовки подружжя до пологів, а також основам догляду за новонародженим. Має навички в спіральній гімнастиці для вагітних.
Лікар Гомеопат, Терапевт, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Рудик Ганна Олексіївна на Doc.ua
Анна Олексіївна займається гомеопатичним лікуванням дорослих, дітей, людей похилого віку. Вона працює з пацієнтами, яким діагностували серцево-судинні патології, порушення шлунково-кишкового тракту, проводить реабілітацію після травм.
Лікар Гомеопат, Терапевт Погребняк Марина Іванівна на Doc.ua
Терапевт з 30-річним стажем, гомеопат, кардіолог, підлітковий лікар, функціональний діагност. Працювала в лікарнях терапевтом, кардіологом, підлітковим лікарем, функціональним діагностом, отримавши величезний досвід лікування пацієнтів.
Лікар Гомеопат, Педіатр Боярин Юрій Григорович на Doc.ua
Лікар займається гомеопатичним лікуванням різних патологій, зокрема - гінекологічної сфери. Розробляє схеми лікування при аменореї, олігоменореї, дисменореї, функіональний кістах яєчників, а також інших органів і систем
Лікар Гомеопат, Психолог, Психотерапевт Казачков Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович займається лікуванням психосоматичних захворювань, допомагає пацієнтам позбутися різного роду залежності, емоційної напруги, психологічних травм, фобій і т.д. У своїй роботі використовує різні психотерапевтичні практики, мануальну терапію і гомеопатію
Лікар Гомеопат, Педіатр Василенко Лідія Володимирівна на Doc.ua
Лідія Володимирівна лікар-педіатр і гомеопат, також вона є магістром медицини і завідуючої поліклініки "Валерія" на вул. Старокиївська. Лікує захворювання часто хворіючих дітей, коригує стану при герпесвірусних інфекціях, застосовує лікування без антибактеріальних препаратів і т.д.
Лікар Гомеопат Шпаченко Сергій Володимирович на Doc.ua