Сторінка 2: Гомеопати в Києві

Лікар Гомеопат, Імунолог, Онколог, Психотерапевт, Пульмонолог, Лікар нетрадиційної медицини Ободніков Олександр Олександрович на Doc.ua
Лікар, КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, має колосальний досвід роботи в області онкології, спеціалізується на складанні програм індивідуального лікування поширених форм ракових пухлин грудної клітини, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри. Застосовує АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ (гомеопатія, дието-, фітотерапія, психо-соматична корекція та ін.).
Лікар Гомеопат, Офтальмолог Оксентюк Тетяна Григорівна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій, дорослій офтальмології. У професійні інтереси даного фахівця входить лікування хвороб органів зору запальної і інфекційної природи, профілактика вікових змін зору, коригування зору, використовуючи контактні лінзи і окуляри. У роботі віддає перевагу щадним методам, в тому числі і гомеопатичним препаратам.
Лікар Гомеопат, Терапевт Маріловцева Наталія Олександрівна на Doc.ua
Завдяки 25-річному стажу роботи і багатому медичного досвіду (Хабаровський державний медінститут, клінічна ординатура за спеціальністю «терапія» при Київському медінституті, робота в «Феофанії», більше 10 років приватної практики), Наталія Олександрівна заглядає в Вашу проблему і знайде найбільш ефективні шляхи її рішення. Гомеопатією займається з 1993 року, отримавши знання з перших рук - на курсах відомого гомеопата Т. Д. Попової. Володіє методиками рефлексотерапії, електропунктурної діагностики по Фолю, Інформотерапії озонотерапії, ме
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Педіатр, Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Лікар Гомеопат, Мануальный терапевт, Масажист, Рефлексотерапевт, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог, Остеопат Цизов Вадим Володимирович на Doc.ua
Вадим Володимирович Цизов - фахівець в народній і нетрадиційній медицині. Лікар також спеціалізується в психіатрії. Займається лікуванням різних патологічних станів, що протікають в гострій / хронічній формі. З цією метою лікар вдається до використання технік гомеопатії, психотерапії, масажу, рефлексотерапії, кінезітерапії, гірудотерапії
Лікар Гомеопат Курманська Лариса Григорівна на Doc.ua
Лікар-гомеопат вищої категорії, проводить діагностику і лікування захворювань нервової системи, шлунково-кишкового тракту. У сферу її діяльності входить лікування захворювань малого таза у жінок.
Лікар Гомеопат, Педіатр Ткаченко Сільвія Юліївна на Doc.ua
Сільвія Юліївна бере активну участь в гомеопатичних конгресах і форумах, володіє методикою іридодіагностики, є кваліфікованим гомеопатом, фахівцем з народної і нетрадиційної медицини.
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Гусакова Ольга Йосипівна на Doc.ua
Ольга Йосипівна проводить консультації і гомеопатичне лікування гострих і хронічних захворювань у дітей і дорослих пацієнтів. Спеціалізується на гомеопатичній реабілітації після травм, терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних і ендокринних хвороб. Лікар є автором 3 публікацій з гомеопатії, а також учасником міжнародних та українських форумів, з'їздів, семінарів.
Лікар Гомеопат, Отоларинголог Надольний Олександр Борисович на Doc.ua
Олександр Борисович - кваліфікований отоларинголог, фоніатр, гомеопат. Лікар проводить діагностику, профілактику і лікування захворювань ЛОР-органів: нежить, отит, синусит, ларингіт, аденоїди, абсцес та ін.
Лікар Гомеопат, Сімейний лікар Склярова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Сімейний лікар, гомеопат, займається лікуванням безсоння, захворювань шкіри, алергії, бронхіту, всіх захворювань шлунково-кишкового тракту, аритмії, циститу, гіпертонії, пієлонефриту, клімаксу, імпотенції, безпліддя, доброякісних пухлин і кіст, випадання волосся
chevron_left 2 3
Показати ще 7 Лікаріautorenew