Сторінка 2: Фтизіатри в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Пульмонолог, Фтизіатр Воробйова Аліна Євгеніївна на Doc.ua
Аліна Євгенівна фтізіопульмонологом, займається читанням рентгенологічних знімків, лікуванням і диф. діагностика захворювань легенів (бронхіт, туберкульоз легенів, плеврит і т.д.) і неврологічних захворювань.
Санте
вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Фтизіатр Мельник Василь Павлович на Doc.ua
Мельник Василь Павлович
Доктор медичних наук
Лікар спеціалізується на фтизіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Завідувач кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії і пульмонології Приватного вищого навчального закладу «Київський медичний університет». Завідувач відділення диференціальної діагностики захворювань дихальних органів Київської міської туберкульозної лікарні
Лікар Фтизіатр Драч Катерина Миколаївна на Doc.ua
Лікар-фтизіатр дитячий, має першу категорію, проводить лікування туберкульозу, використовуючи різні методи, вивчення причин і механізмів його розвитку. Займається організацією медичної допомоги пацієнтам, у яких діагностовано туберкульоз.
Лікар Фтизіатр, Пульмонолог, Сімейний лікар Алексєєва Марія Олегівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на сімейній медицині, пульмонології і фтизіатрії. Займається лікуванням таких хвороб, як: ГРВІ, грип, фарингіт, тонзиліт, гострі, хронічні алергічні риніт, синусит, пневмонія, уретрит, цистит, неускладнений пієлонефрит