Сторінка 2: Дитячі Ендоскопісти в Києві

Лікар Ендоскопіст, Хірург Сеньків Тарас Ігорович на Doc.ua
Лікар-хірург і ендоскопіст першої категорії здійснює прийом дорослих і дітей з 5 років. Виконує оперативні втручання використовуючи інноваційні технології: апендектомія, холецистектомія, дуоденопластика, операцію Вінкельмана при гематоцеле, герніопластика пахових, стегнових, пупкових, вентральних гриж, абдомінопластика і ін.
Лікар Хірург, Ендоскопіст Олесь Андрій Євгенійович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на хірургії та ендоскопії. Проводить операційне втручання різної складності. Лікує такі захворювання, як: геморой, панкреатит, гідраденіт, проктит. Веде прийом для дітей з 12 років
Лікар Хірург, Проктолог, Ендоскопіст Шаріфова Аіда Фірдовсіївна  на Doc.ua
Аїда Фірдовсіївна лікар хірург, проктолог, приймає дорослих та дітей з 14-ти років. Cпеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань в проктології, флебології, дерматоонкології. Веде консультативний прийом і проводить оперативне лікування в загальній хірургії.
Лікар Ортопед, Хірург, Ендоскопіст Матвійчук Роман Григорович на Doc.ua
Дитячий хірург і ортопед Матвейчук Р.Г. займається проведенням амбулаторних оперативних втручань у дітей, включаючи хірургію гнійно-запальних процесів, які зачіпають м'які тканини, гнійно-септичну хірургію
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
ПоліКлініка на Привокзальній (Моя клініка)
Повторная консультация хирурга 300 грн.
вул. Привокзальна, 14на карті
Дарницький
4.2
Лікар Проктолог, Хірург, Ендоскопіст Рогожа Вадим Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії, проктології і ендоскопії. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з хірургічною патологією (захворювання м'яких тканин, підшкірно-жирової клітковини, патології живота і грудної клітки, варикозну хворобу нижніх кінцівок), проктологічній патології (геморой, парапроктит, анальна тріщина, епітеліально-куприкова ходи). Ендоскопічний прийом (гастроскопія, колоноскопія діагностична, поліпектомія, забір матеріалу на патогістологічне дослідження (біопсія), зупинка шлунково-кишкової кровотечі, патологі
Медицинский центр «МЕДПРОФЦЕНТР»
г. Борисполь, ул. Киевский шлях, 14Жна карті
Київська область
Лікар Анестезіолог, Ендоскопіст, Реаніматолог Їжак Антон Володимирович на Doc.ua
Основним напрямком в роботі Антона Володимировича є проведення різнопланових заходів в області анестезіологічного забезпечення під час операцій і підготовки дитини до наркозу. Також даний лікар проводить діагностику стану слизової трахеї і бронхів (бронхоскопія)
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Ендоскопіст, Хірург Антоненко Олексій Миколайович на Doc.ua
Лікар-хірург, ендоскопіст приймає дорослих і дітей від 6 років. Здійснює планові і ургентні оперативні втручання на органах черевної порожнини, діагностичну і лікувальну ендоскопію бронхів, шлунка, стравоходу і кишечника. Займається видаленням гнійних утворень шкіри, сторонніх тіл з шлунково-кишкового тракту, поліпів