Харків

Сторінка 2: Стоматологи-терапевти в Харкові

Лікар Стоматолог-терапевт Шадрін Андрій  Володимирович на Doc.ua
Консультація
Стоматолог-терапевт, ендодонтист. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів під мікроскопом, терапевтичному лікуванні зубів, проводить професійні чистки зубів. Андрій Володимирович привітний, акуратний, ввічливий. Приймає дорослих та дітей від 14 років.
Лікар Стоматолог-терапевт Олійник Наталія Олексіївна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Павленко  Михайло  Іванович на Doc.ua
Стоматолог, який завдяки своєму багаторічному досвіду допомагав й продовжує допомагати багатьом людям повертати посмішку, відновлювати функції жування, лікувати карієс та його наслідки, а також видаляти зуби у випадках, коли врятувати їх неможливо
Лікар Стоматолог-терапевт Караченцева  Юлія  Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог з досвідом, який допоможе вчасно виявити карієс та вжити заходи для його запобігання, а також надасть якісне лікування при виявленні карієсу або його наслідків, таких як пульпіт чи періодонтит
Лікар Стоматолог-ортопед, Ендодонтист, Стоматолог-терапевт Новіцький  Віталій  Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог, володіє навичками лікування зубів з використанням стоматологічного мікроскопу. Навички лікаря й використання мікроскопу, роблять лікування ще більш ефективним та прогнозованим.
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Зару  Ліна  Алієвна на Doc.ua
Стоматолог, який активно розвивається у галузі ортопедичної стоматології та виготовляє різноманітні конструкції різного ступеня складності для відновлення здорової посмішки
Лікар Стоматолог-терапевт Лєбєдєва Анастасія Олександрівна на Doc.ua
Консультація від650 грн
Анастасія Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів та слизової оболонки, лікуванні каріозних та некаріозних уражень порожнини рота, а також лікування гінгівіту, пародонтиту, стоматиту та ін. Працює з сучасними якісними матеріалами та обладнанням.
Лікар Ендодонтист, Стоматолог-терапевт Мельниченко Дар’я Володимирiвна на Doc.ua
Стоматолог, який допоможе відновити попередній вигляд зубів, виправивши невеликі дефекти так, щоб це було максимально непомітно для оточуючих
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-терапевт Абдельрахман  Манаф  Майфера на Doc.ua
Стоматолог, який, незважаючи на свій ще невеликий досвід, допомагає робити посмішки здоровішими, а людей щасливішими - завдяки постійному розвитку та вдосконаленню своїх навичок