Харків

Сторінка 87: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Психолог Бондаренко Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович проводить психологічне консультування, індивідуальну, парну, сімейну, групову психотерапію, різні психологічні тренінги. Допомагає своїм пацієнтам справитися з депресією, стресом, фобіями, тривожними і кризовими станами
Лікар Психолог Шаповалова (Воробйова) Валентина на Doc.ua
Є практичним психологом МАУП, гештальт-терапевтом МДІ, педагогом психології. Веде терапевтичні групи, групи наркозалежних. Також є корпоративним тренером і директором центру «Азимут».
Лікар Стоматолог Чігасова Світлана Олександрівна на Doc.ua
Працює з юними пацієнтами вже 6 років, займається герметизацією фісур, навчанням (індивідуальним) особистої гігієни, лікуванням каріозних пошкоджень.
Лікар Рефлексотерапевт Решетняк Олександр Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олександр Володимирович є провідним фахівцем медичного центру в області реабілітології. Спеціаліст має унікальні методиками лікування захворювань засобами впливу на біологічно активні точки, володіння великими знаннями про вплив точок акупунктури на роботу внутрішніх органів і організму в цілому. Проводить реабілітацію важких післяопераційних станів, травм, хронічних захворювань і психо-емоційних розладів. Також бере участь в телепередачах в якості експерта.
Лікар Анестезіолог, Педіатр Алексєєва Яна Леонідівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, що займається лікуванням та профілактикою захворювань у дітей від 0 до 18 років. Проводить лікування невідкладних станів у дітей, алергій, дерматитів, герпетичної інфекції, гострих респіраторних захворювань, а також стоматитів, езофагітів, гастритів, дуоденітів, ентеритів, гострих кишкових інфекцій, захворювань нирок, сечового міхура та ін. Можлива видача довідок у басейн та дитячий садочок, школу українською та англійською мовами. Доступність онлайн після консультації 24/7
Лікар Рентгенолог, УЗД-фахівець Теряєва Тетяна Вадимівна на Doc.ua
Тетяна Вадимівна - лікар УЗД, рентгенолог, проводить діагностику всіх систем і органів
Лікар Психолог Хачатурова Христина Михайлівна на Doc.ua
Христина Михайлівна проводить психологічне консультування, психоаналітичну терапію. Спеціалізується на вирішенні питань, пов'язаних з агресивністю, тривожністю, депресіями, панічними атаками, психосоматикою, харчовими розладами, затримкою в розвитку у дітей. Допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, навчанні, не комфортними душевними станами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Герасимова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, область професійної діяльності - гештальт-терапія, гештальт консультування пацієнтів з залежностями (наркотична, алкогольна), індивідуальна психотерапевтична і психологічна робота.
Лікар Логопед Шевченко Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Позбавляє дітей від вроджених, набутих дефектів і вад в усному мовленні, а саме заїкання, мутизм, дислексії. Консультує дітей з порушенням звуковимови, відмову від розмовної мови, затримки в розвитку.
Лікар Педіатр Ішутіна Раїса Василівна на Doc.ua
Лікар педіатр, проводить лікування запальних і інфекційних захворювань в дихальних шляхах дітей, важких станів в гострій формі. Крім того, спостерігає за дітьми з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і т.д. Консультує з питань грудного вигодовування, спостерігає за пацієнтами раннього віку.