Харків

Сторінка 89: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Психолог Поліщук Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович спеціалізується на віковій та педагогічній психології. Має 6 років досвіду в реабілітації і психологічній корекції. Психолог більше 5 років працює з методикою дельфінотерапії, надаючи допомогу дітям від 2 років і дорослим. Займається лікуванням затримки мовного, психомовного розвитку, моторно-рухових порушень. Консультує з питань акцентуації характеру, міжособистісних проблем.
Лікар УЗД-фахівець, Радіолог Міхно Ганна Валеріївна на Doc.ua
Анна Валеріївна — лікар ультразвукової діагностики. Проводить УЗД органів черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози, УЗД вагітних 1-й скринінг, УЗД сонних та хребетних артерій, вен та артерій нижніх кінцівок та інше. Приймає дорослих та дітей віком від 6 років.
Лікар Невролог Циргаія Анастасія Автанділівна на Doc.ua
Лікар-невролог. Надає лікувально-діагностичні послуги за неврологічним профілем. Лікує захворювання пов'язані з ураженням центральної та периферичної нервової системи, патологіями хребта і суглобів, епілепсію, судинною патологією.
Лікар Стоматолог Маренков Андрій Сергійович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, терапевт-ендодонтист, спеціалізується на лікуванні "складних зубів", для чого використовує дентальний мікроскоп.
Лікар Стоматолог Максимович Ганна Олександрівна на Doc.ua
Анна Олександрівна проводить консультації з усіх стоматологічних захворюваннях, становить комплексний план лікування, проводить терапевтичне лікування зубів і ясен, кореневих каналів, пародонтологічного лікування, апаратну ультразвукову чистку і відбілювання зубів. Також доктор встановлює металокерамічні коронки, здійснює Vector-терапію та плазмоліфтінг.
Лікар Стоматолог Цвіркун Олег Олегович на Doc.ua
Спеціалізується на усуненні неправильного прикусу і вирівнювання зубного ряду за допомогою постановки кап, пластин і брекетів. Здійснює мікропротезування, знімне/незнімне протезування, бюгельне протезування, протезування на імплантатах.
Лікар Масажист, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Зейналова Фіруза Алісогораївна на Doc.ua
Зейналова Фіруза Алісогораєвна має досвід роботи тренером, лікарем спортивної медицини та ЛФК. Виконує масаж всіх типів і має окрему спеціалізацію з дерматовенерології.
Лікар Терапевт Пильова Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної системи та органів травлення
Лікар Стоматолог Трунов Іван Андрійович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, область професійної діяльності - всі типи знімних і незнімних протезів зубного ряду, протезування на імплантатах, включаючи установку безметаллових і металокерамічних коронок, вінірів, бюгельних протезів.
Лікар Масажист Ткаченко Олена на Doc.ua
Керує школою тайського масажу, є інструктором в Федерації Йоги України. Володіє методиками тайського масажу, рефлексотерапії, ароматерапії.