Дніпро

Косметологи в районах Шевченківський

Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог Цекова Юлія Юріївна на Doc.ua
Консультація від1000 грн
Юлія Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань шкіри і волосся. Проводить діагностику шкіри голови, волосся, невусів (трихоскопія, дерматоскопія), виконує біоревіталізацію, плазмотерапію, мезотерапію, ботулінотерапію. Займається лікуванням дерматитів, акне, трихопатії у дітей та ін.
Лікар Косметолог Жиглінська Людмила Миколаївна на Doc.ua
Консультація
Людмила Миколаївна - лікар-косметолог, займається проведенням процедур догляду за шкірою обличчя, в тому числі чистки, пілінги, маски, лікувальні масажі та ін. Також доктор виконує контурну безопераційну пластику.
Лікар Косметолог Марікуца Ольга Володимирівна на Doc.ua
Консультація
Ольга Володимирівна займається проведенням процедур догляду за шкірою обличчя, в тому числі чистки, пілінги, маски, лікувальні масажі та ін. Також доктор виконує контурну безопераційну пластику.
Лікар Дерматолог, Косметолог Титаренко Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар дерматолог вищої категорії, спеціалізується на дерматовенерології і дерматокосметології (дорослої та підліткової). Його головні обов'язки: лікування грибка шкіри, псоріазу, себореї, дерматиту, розацеа і інших захворювань шкіри.
Лікар Косметолог, Трихолог Юдицька Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар консультує як трихолог і косметолог. Займається діагностикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови. Володіє навичками проведення косметологічних процедур: (мезотерапія, карбоксітерапіі, кріотерапія і ін.)
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Кравченко Марина Анатоліївна на Doc.ua
Професійні інтереси - проведення елос-епіляції, фотоомолодження, видалення судин, радіохвильового ліфтингу, мезотерапії, ботулінотерапіі, плазмоліфтінга, біоревіталізації.
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист Ярушевська Маргарита на Doc.ua
4.5
Дієтолог, масажист, косметолог, проводить екологічне відновлення здоров'я, біоенергетичний масаж обличчя і тіла, спеціалізується на корекції ваги, очищенні організму SPA Detox.
Лікар Дерматолог, Косметолог Бєлянушкін Віктор Ігорович на Doc.ua
4.0
Спеціалізується на дерматології та косметології. Проводить УЗД шкіри, фракційне лазерне омолодження, фотоомолоджування, фотодинамічну терапію, видалення новоутворень шкіри, радіохвильовий ліфтинг, смас-ліфтинг, лазерне видалення судин, плазмоліфтинг і ін.
Лікар Косметолог Бестаєва Оксана Львівна на Doc.ua
Косметолог, до професійних обов'язків входить лікування естетичних проблем шкіри обличчя, які не потребують хірургічних втручань. Усуває вугровий висип, а також займається омолодженням шкіри за допомогою проведення чисток обличчя і масажу.
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew