Дніпро

Сторінка 2: Дитячі Психіатри в Дніпрі

Лікар Психіатр Созонова Дар'я Валентинівна на Doc.ua
Доктор Созонова Д.В. має значний клінічний досвід в області дитячої психіатрії, фахівець займається оцінкою психологічного та розумового розвитку дитини, займається веденням дітей з гіперактивністю, розладами психічного спектра, розладами мови, сну і т.д.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
4.6
Лікар Психолог, Психотерапевт, Психіатр Колчинська Юлія Ігорівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, займається індивідуальним, груповим консультуванням дітей. Пріоритетний напрямок роботи - рішення проблем дитячо-батьківських відносин, дитячих неврозів, порушень психо-емоційного розвитку, складнощів у взаєминах між матір'ю і дитиною (рання стадія), проблем підліткового віку, посттравматичних розладів. Веде англомовний прийом.
Лікар Психіатр, Нарколог, Психотерапевт Макарова  Інна Іванівна на Doc.ua
Інна Іванівна - лікар-психіатр вищої категорії, лікар-нарколог та дитячий психіатр зі стажем 28 років. Консультує не тільки в Україні, а й в інших країнах: Америка, Ізраїль, Польща та Австрія. А зараз, в умовах війни, географія консультування та ведення пацієнтів у лікуванні збільшилась в рази. Інна Іванівна більше 18 років займається міжнародним клінічним дослідженнями, є членом ЄPA (Європейська Психіатрична Асоціація), та зав. відділенням «Психосоматика» в обласній лікарні КП "Дніпропетровська багатопрофільна клінічна лікарня з надання психіатричної допомоги». Головний принцип у роботі лікаря: допомогти пацієнтові покращити та повернути якість та повноцінність життя. Обов'язково робота з сім'єю, вони допомагають вчасно помітити зміни у стані, вчасно дадуть ліки, вчасно нагадають про візит до лікаря.
Міністерство спокою та відновлення
Повторний прийом - 800 грн;
вул. Героїв Рятувальників(Володі Дубініна), 14на карті
Соборний
Консультація
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
пт 17  трав.сб 18  трав.нд 19  трав.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Психіатр, Психотерапевт Андрєєва Оксана Валентинівна на Doc.ua
Консультує і проводить терапію психічних і прикордонних, невротичних розладів у дітей до 18 років. Також призначає психокорекцію емоційного стану дітей. Консультує батьків дітей, які проходять лікування
Лікар Психіатр Діалло (Лисунець) Віра Богданівна на Doc.ua
Дитячий психіатр. Проводить діагностику психічних розладів, оцінку рівня готовності до школи, медикаментозне лікування психічних розладів у дитячому та підлітковому віці. Лікує тривожні розлади, розлади харчової поведінки, заїкання, тики, енурез, енкорез, СПАУ і ін.
Лікар Психіатр, Психотерапевт Дорошенко  Віра Борисівна на Doc.ua
Віра Борисівна працює з дітьми раннього та старшого віку та з дорослими. Проводить клінічне діагностичне інтерв'ювання, встановлення попереднього діагнозу у випадках розладу аутистичного спектру, при затримці психологічного та мовленнєвого розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Працює з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії.
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (60 хв.) – 940,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 3 до 14 років з батьками, 1 категорія (80 хв.) – 1080,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (60 хв.) – 830,00; Консультація дитячого психіатра дитини віком від 14 до 18 років, 1 категорія (80 хв.) – 1020,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 6 до 14 років, 1 категорія (50 хв.) – 880,00; Консультація дитячого психотерапевта дитини від 14 до 18 років, 1 категорія (50 хв.) – 990,00; Консультація психотерапевта віком від 18 років, 1 категорія (50 хв.) - 1 320,00.
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Психіатр Фісун Юлія Ярославівна на Doc.ua
Лікар-психіатр другої категорії. Область професійної діяльності фахівця охоплює корекцію психічних дитячих захворювань. Здійснює діагностику і терапію неврозів, психосоматичних розладів. Спеціалізується на підтримку пацієнтів з аутизмом, виправленні порушень психо-мовного розвитку, розлади особистості, органічних психічних розладів.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.1
Лікар Психіатр Сазонова Дар'я Валентинівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психіатрії. Професійні інтереси – лікування панічних, маячних, тривожних, обсесивно-компульсивних і інших видів розладів. Також допомагає пацієнтам, які мають різні залежності..
Лікар Психіатр Юденко Ірина Олексіївна на Doc.ua
Ірина Олексіївна виконує оцінку психологічного та розумового розвитку дитини, коригує його психоемоційний і мовний розвиток. Займається веденням дітей з гіперактивністю, аутизмом, розладами психічного характеру, порушеннями мови, сну і т.д. Надає допомогу при панічних атаках, депресіях, тиках, фобіях, неврозах, стресах